|
|
کدخبر: ۱۶۹۱۶۹

پیشنهادمان را به خادم دادیم

خبرگزاری تسنیم: عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: طبیعی است که وقتی قرار باشد ما پول پرداخت کنیم، انتخاب اعضای هیئت مدیره بر عهده خودمان باشد.

مهدی پرهام در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، با تایید خبرمذاکره اش با وزارت ورزشبرای در اختیار گرفتن اسپانسری استقلال برای یک سال گفت: هفته گذشته نشستی با مسئولان وزارت ورزش و امیر رضا خادم در خصوص بحثواگذاری یک ساله باشگاه استقلال را برگزار کردم و در طول این هفته نیز یک دو بار تماس تلفنی با خادم در زمینه واگذاری باشگاه استقلال داشتم. در این نشست هم وزارت ورزش و هم ما پیشنهادهای خود را ارائه کردیم.

وی در خصوص اینکه آیا افرادی را به عنوان اعضای هیئت مدیره به وزارت ورزش معرفی کرده است یا نه، عنوان کرد: طبیعی است که وقتی قرار باشد ما پول پرداخت کنیم، انتخاب اعضای هیئت مدیره بر عهده خودمان باشد. اعضای هیئت مدیره علاوه بر پرداخت ۳۰ میلیارد تومان بودجه یک فصل استقلال، باید توانمند باشند و بتوانند هزینه های باشگاه را کنترل کنند.

پرهام در مورد اینکه تیم پیشنهادی وی حاضر است مانند هیئت مدیره پرسپولیس بخشی از بدهی های باشگاه استقلال را پرداخت کنند، اظهار داشت: در جلسه هفته گذشته با وزرت روزش بحثاین بود که بودجه فصل تامین شود و در خصوص بدهی باشگاه حرفی زده نشد. در پرسپولیس هم اعضای هیئت مدیره این باشگاه قول پرداخت بودجه فصل را داده اند.

وی با بیان اینکه انتخاب اسپانسر این باشگاه، بر عهده وزارت ورزش است، اضافه کرد: اگر اجازه درآمدزایی به ما داده شود و با وزارت توافق کنیم، می توانیم بخشی از بدهی های باشگاه استقلال را پرداخت کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر