|
|
کدخبر: ۱۷۰۶۲۳

برخی ها مشکل مالیاتی ام را به هزار چیز ربط دادند

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اصلا از تیم های عربی پیشنهاد ندارم و دوست دارم در اروپا بازی کنم.

خسرو حیدری در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط خود بعد از اردوی آفریقای جنوبی و مسائل مختلف صحبت های زیر را انجام داد:

فارس: مشکل مالیاتی ات حل شد؟

مشکل چندان خاصی نبود، من از زمان سپاهان باید مبلغی را به اداره مالیات پرداخت می کردم که امروز صبح این کار را انجام دادم، الان هم پاسپورتم را گرفتم و در حال ترک ایران هستم. اگر خدا بخواهد به همراه همسرم به امارات می روم و بعد از چند روز استراحت دوباره به ایران بر می گردم تا برای اردوی اتریش آماده شوم.

فارس: اما خبر ضبط پاسپورت تو شایعات زیادی را به وجود آورد…

زمانی که از آفریقا برمی گشتیم نزدیک به ۲۰ ساعت در پرواز بودیم‏. خبرنگاری جلو آمد و پرسید چه اتفاقی افتاده که من گفتم الان حوصله مصاحبه ندارم، همین کافی بود تا هزار حرف برای من به وجود بیاید و این مساله را به هزار چیز دیگر ربط بدهند. معلوم است که وقتی پاسپورت من را پس ندادند به خاطر مالیات بوده اما متاسفانه امروز یکی از روزنامه ها مطالبی نوشته بود که خودم از تعجب شاخ در آوردم. از صبح امروز هم به اداره مالیات رفت و قضیه را حل کردم.

فارس: از اردوی تیم ملی در آفریقا بگو…

در آفریقا بدنسازی خوبی داشتیم چون در جام جهانی احتیاج داریم که با آمادگی کامل به مصاف رقبا برویم. همه می دانیم که سطح بازی ها خیلی بالا است. چند بازی دوستانه هم داشتیم که که با تیم های اول آفریقا بود ولی فکر می کنم اردوی اصلی در اتریش باشد.

فارس: ظاهرا لباس ها هم خیلی سر و صدا کرده بود…

در مورد لباس ها همه صحبت کردند ولی کیفیت آنها خیلی پایین بود. به نظر من این لباس ها در حد نام تیم ملی ایران نیست‏ چون در جام جهانی همه تیم ها با برندهای معتبر دنیا به مسابقات می روند. برند ال اشپرت در حد تیم ملی ایران نیست و همه به این موضوع واقف هستند.

فارس: در چند روزی که در ایران نبودی گفته می شد از قطر پیشنهاد داری…

اصلا از قطر پیشنهاد ندارم و اصلا الان دوست ندارم به تیم های عربی فکر کنم. من دوست دارم در اروپا بازی کنم و فعلا به این مسائل فکر نمی کنم. اصلا از تیم های عربی اصلا پیشنهاد ندارم.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر