|
|
کدخبر: ۱۷۱۱۸۵

مسئولان تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش و رییس فدراسیون شنا ایران به بحثو تبادل نظر پیرامون امضای تفاهم نامه مشترک پرداختند.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، صبح امروز(دوشنبه) در محل فدراسیون شنا جلسه ای با حضور محسن حلاجی رییس انجمن شنا مدارس و محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا برگزار شد.

این جلسه پیرو نشست روز گذشته محسن رضوانی با مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

در جلسه روز گذشته اعضای حاضر به بحثو تبادل نظر پیرامون بهبود وضعیت مشارکت دانش آموزان در دوره های آموزشی شنای مقدماتی، مطابق ضمیمه درس تربیت بدنی پایه سوم دوره ابتدایی پرداختند.

ضمناً مقررشد که تفاهم نامه ای مشترک در محور دوره های آموزشی برای معلمان با سرفصل ها و درجه بندی های جدیدی تدوین و راه اندازی شود.

در این جلسه محسن حلاجی و فرشید ارمیان نیز نقطه نظرات و تجربیات خود را پیرامون مباحثاین نشست ارائه دادند و در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و آموزشگاه ها در یک قالب هماهنگ به ارائه نقطه نظرات پرداختند. در راستای به نتیجه رساندن این نشست، صبح امروز در محل فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو جلسه ای برگزار شد.

ر این جلسه که با حضور محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا، محسن حلاجی رییس انجمن شنا مدارس، ترابی و محسن سمیع زاده دبیر فدراسیون شنا برگزار شد، اعضای حاضر برای اجرایی کردن طرح سباح و تعامل هرچه بیشتر بین فدراسیون شنا و معلمان تربیت بدنی جهت یافتن و پرورش استعدادهای کشور به بحثو تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام /

ارسال نظر