|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۲۱

آقایان فقط ادعای حمایت از مربیان جوان را دارند

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از بی توجهی فدراسیون فوتبال به امروز آموزش مربیان جوان انتقاد کرد.

عبدالله ویسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمبا انتقاد از فدراسیون فوتبال گفت: من یک مربی جوان هستم و دوست دارم در کلاس های مختلف مربیگری شرکت کنم. بارها از فدراسیون فوتبال خواسته ام تا شرایط را برای حضور من در کلاس های مربیگری فراهم کند. حتی به مسئولان فدراسیون گفته ام که هزینه سفر و کلاس های مربیگری را خودم می دهم و شما فقط برایم ویزا بگیرید ولی متاسفانه هیچکس به حرف من توجهی نکرد و این موضوع واقعاً تاسف آور است.

ویسی ادامه داد: من بارها با آقایان عزیزمحمدی، علیپور، تاج، نبی و مسئولان دیگر فدراسیون صحبت کرده ام. آنها بارها قول همکاری دادند ولی متاسفانه به قول خود عمل نکردند. حتی مدیرعامل ما به آقای تاج نامه نوشت که من همراه با تیم ملی به اردوی اتریش بروم و تمرینات این تیم را ببینم ولی هیچ ترتیب اثری داده نشد. من فقط یک ویزا می خواستم و حاضر بودم همه هزینه ها را بدهم ولی هیچ توجهی به درخواست من نکردند.

ویسی در قسمت دیگری از این گفت وگو خاطرنشان کرد: من حتی با رئیس کمیته آموزش تماس گرفتم و در گذشته بارها خواستم که اگر قرار است مربی خاصی را معرفی کنند اسم مرا بدهند تا با هزینه خودم به این کلاس ها بروم. در گذشته کلاس های حرفه ای مربیگری برگزار شد ولی مرا نفرستادند که این موضوع واقعاً ناراحت کننده است. فدراسیون فقط ادعای حمایت از مربیان جوان را دارد و همین رفتارها باعثمی شود مربیان ۷۰ ساله همچنان مربیگری کنند.

سرمربی استقلال خوزستان در بخش دیگری از این گفت وگو در مورد اینکه آیا کنار گذاشتن ۱۴ بازیکن از این تیم ریسک بزرگی نیست، گفت: من قبلا گفتم که ۱۴ بازیکن را کنار خواهم گذاشت ولی هنوز لیستی به باشگاه نداده ام. کارهای من همگی ریسک بزرگی هستند و من در زندگی شخصی هم ریسک می کنم. ما امسال فاز دوم کارمان را در پیش داریم و می خواهیم میانگین سنی تیم را از ۲۷ سال و نیم به ۲۵ سال برسانیم.

وی در مورد عدم استفاده از سهراب بختیاری زاده در فصل آینده گفت: من سهراب را از لحاظ فنی و مسائل حرفه ای یک بازیکن فوق العاده می دانم. خودم را در فصل گذشته مدیون سهراب می دانم ولی به هر حال هر مربی برای انتخاب بازیکنانش استراتژی دارد. سهراب خیلی بزرگ و حرفه ای فکر می کند و اگر می خواهد مربی شود کمکش می کنم. اگر او تمایل داشته باشد که در استقلال خوزستان کنار من باشد هیچ مشکلی نخواهم داشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر