|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۹۷

بازیکنان مشکل خروجی نخواهند داشت

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه های آتی تیم ملی امید به نکاتی اشاره کرد.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، هادی آیت اللهی گفت: در جلساتی که با وینگادا داشتیم، برای تیم فوتبال امید ایران تا پیش از بازی های آسیایی اینچوئن، ۱۲ اردوی داخلی و ۳ اردوی خارجی پیش بینی کردیم. ضمن اینکه وینگادا درخواست خود را مبنی بر انجام دو دیدار تدارکاتی با تیم های عمان و اردن اعلام کرد و مقدمات حضور این دو تیم در ایران را انجام خواهیم داد. همچنین اردوهای خارجی ما در کشورهای ازبکستان، ارمنستان و چین خواهد بود که بر اساس آن ۲ دیدار تدارکاتی با تیم ملی امید ازبکستان و ۲دیدار تدارکاتی با تیم ملی امید ارمنستان قطعی شده است. پیش از حضور در اینچئون هم در اردوی چین اردو خواهیم داشت که تا این لحظه برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم امید چین به هماهنگی نهایی رسیده است.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: اردوی قبلی پنجمین اردوی تیم ملی امید بود و از ۲۰ اردیبهشت ماه هم اردوی بعدی برگزار خواهد شد. پس از این اردو ۴۵ بازیکن انتخاب و از میان آنها در اواخر خرداد ماه ۳۰ نفر نهایی انتخاب می شوند که در واقع پس از آن کار اصلی تیم ملی امید شروع خواهد شد. در واقع هدف نهایی از تشکیل تیم ملی امید حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو است.

آیت اللهی در پایان در خصوص مشکلات تیم ملی امید تاکید کرد: جلسه بسیار خوبی را با معاونت ورزش و جوانان در روزهای گذشته برگزار کردیم که بر اساس آن دکتر سجادی به کارشناسان دستور داد تا اقدامات لازم برای حل مشکلات خروج از کشور بازیکنان، مسایل مربوط به گذرنامه ها و استفاده تیم ملی امید از هتل المپیک انجام شود تا در ادامه راه هیچ مشکلی از این بابت برای حضور در اردو های خارجی وجود نداشته باشد که خوشبختانه تمامی این مسائل برطرف شد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر