|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۴۳

دایی تنها گزینه ما بوده و هست

خبرگزاری تسنیم: عضو و سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: وظایف کمیته فنی را از فیفا و مراجع بین المللی استخراج کرده ایم و جای نگرانی نیست.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، حمید استیلی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما در جلسه هیئت مدیره درباره مسائلی صحبت کردیم که شاید برای بعضی مهم نباشد اما از نظر ما اهمیت دارد چون می خواهیم زیر ساختی برای باشگاه ایجاد شود. فکر و ذکر ما هواداران هستند و می خواهیم یک شرایط پایدار ایجاد شود به همین دلیل است که درباره بودجه تیم های پایه، ایجاد ساختار در باشگاه، تشکیل کمیته فنی و مسائلی از این دست بحثو گفت وگو کردیم.

وی افزود: ما تا این حد شفاف برخورد می کنیم که شخصاً خواسته ام برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم در جلسات هیئت مدیره، یک دوربین از همه چیز فیلمبرداری کند چون مطلبی برای پنهان کردن نداریم و به غیر از صلاح باشگاه و هواداران به چیزی فکر نمی کنیم.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: چطور ممکن است ما صادقیان یا نیلسون را نخواهیم؟ من که دیگر خودم مربی بوده ام. یعنی نمی دانم آنها چگونه بازیکنانی هستند؟ نیلسون بعد از سال ها توانسته دروازه تیم را بیمه کند و نقطه اتکا تیم است. پیام صادقیان هم پدیده مسابقات و از فنی ترین بازیکنان بود. از سوی دیگر آنها سرمایه های باشگاه هستند و اگر خودشان هم بخواهند این طور نیست که رهایشان کنیم مگر اینکه نظر کادر فنی چیز دیگری باشد.

استیلی تصریح کرد: در آخرین جلسه نیز اصلا درباره فهرست تیم صحبت نشد و کار را به مدیر عامل، کمیته و سرمربی سپرده ایم. در مورد خود آقای علی دایی هم شبهه ای وجود نداشت. ایشان فصل آینده سرمربی تیم هستند و به همین دلیل ضرورتی نبود که اصلا بخواهیم وارد این بحثبشویم. این گمانه زنی ها را از جاهای دیگر می شنویم. هیچ گزینه دومی در کار نبود که بخواهیم درباره آن صحبت کنیم. آقای دایی تنها گزینه بوده و هست، قرارداد هم دارد و این موضوع برای ما تمام شده است.

بازیکن و مربی سابق پرسپولیس با اشاره به اینکه هیئت مدیره مصمم است، هزینه ها را بر اساس بودجه ای که دارد تنظیم کند، تاکید کرد: ما یک بحثکلی در باشگاه داریم که نه تنها نباید در پایان فصل بر بدهی ها افزوده شود، بلکه بخشی از بدهی ها به ویژه به اعضای تیم را هم باید پرداخت کنیم. اعداد و ارقامی هم به دست آمده که باید یکپارچه شود. تیم هم از این موضوع مستثنی نیست و ما بر اساس بودجه عمل می کنیم. در این بخش هم قرار شد آقای رحیمی مدیر عامل باشگاه ضمن لحاظ کردن این موضوع در عقد قراردادهای جدید با مربیان و بازیکنان دارای قرارداد نیز صحبت هایی را داشته باشد.

استیلی در مورد تشکیل کمیته فنی در باشگاه پرسپولیس گفت: یکی از اهداف باشگاه این است که بالاخره بتوانیم یک سیستم بازیکن سازی داشته باشیم. پرسپولیس فقط نباید تیم بزرگسالان باشد. یکی از مهمترین کارهای کمیته فنی همین است. کار کمیته فنی دخالت نیست، نظارت و مشورت است و به این منظور آدم های بزرگی افتخار همکاری دادند. با بزرگواران دیگری هم صحبت کرده بودیم و به طور قطع از هر کمکی برای پیشرفت پرسپولیس استقبال می کنیم چون باید دست به دست هم بدهیم.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس درباره مسائل مطرح شده درباره کمیته فنی خاطرنشان کرد: مشخص است که افرادی با تخصص های گوناگون حضور پیدا کرده اند تا بتوانیم کاری که گفتیم را انجام بدهیم. وظایف کمیته فنی را هم از فیفا و مراجع بین المللی استخراج کرده ایم و جای نگرانی نیست و همان طور که گفتم در هیئت مدیره، همه مسائل کاملا شفاف است.

انتهای پیام /

ارسال نظر