|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۶۳

هفته سی وششم لیگ فرانسه

خبرگزاری تسنیم: با توقف موناکو مقابل میهمان خود، تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای دومین سال پیاپی قهرمان رقابت های لیگ دسته اول فوتبال فرانسه شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، پرونده هفته سی وششم لیگ دسته اول فوتبال فرانسه، شب گذشته(چهارشنبه) با برگزاری ۲ دیدار بسته شد که در نخستین بازی تیم رده دومی موناکو برابر میهمان خود گنگان با تساوی یک بر یک متوقف شد. دیمیتار برباتوف در دقیقه ۷۷ برای موناکو و فیثآتیک در دقیقه ۸۵ برای گنگان گلزنی کردند ضمن اینکه مصطفی دیالو در دقیقه ۸۸ از ترکیب گنگان اخراج شد.

این نتیجه به معنای مسجل شدن قهرمانی پاری سن ژرمن در این فصل بود چون اختلاف این تیم با موناکو در فاصله ۲ هفته مانده به پایان لیگ ۷ امتیاز شد.

پاری سن ژرمن در حالی از عنوان قهرمانی خود در لوشامپیونه دفاع کرد که ساعاتی پس از توقف موناکو، برابر میهمان خود تیم رن با نتیحه ۲ بر یک شکست خورد.

اسکیل لاوتزی در دقیقه ۳ برای پاری سن ژرمن گلزنی کرد و گل های رن را هم فواد قدیر در دقیقه ۲۳ و پل ژرژ انتپ در دقیقه ۲۷ به ثمر رساندند.

در جدول رده بندی لوشامپیونه، پاری سن ژرمن با ۸۳ امتیازصدرنشین است، موناکو با ۷۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد و لیل با ۶۸ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر