|
|
کدخبر: ۱۷۳۰۱۸

رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا - تایلند

در پایان مرحله مقدماتی روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا ۴ کشتی گیر ایران به دیدار پایانی راه یافتند و یک کشتی گیر راهی دیدار رده بندی شد.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از فدراسیون کشتی، مسابقات روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح امروز در شهر چونبوری تایلند آغاز شده است که در پایان مرحله مقدماتی ۴ کشتی گیر ایران به دیدار پایانی راه یافتند و یک کشتی گیر راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۴۲ کیلوگرم کشتی فرنگی محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم آرن داستانوف از قرقیزستان را با نتیجه ۱۱ بر یک شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه ۴ بر یک از سد عیسی اف از تاجیکستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار پایانی یوم یوی از کره شمالی است.

در وزن ۴۶ کیلوگرم کشتی فرنگی مصطفی کلاوی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ضربه فنی احمد کسینا از عراق را شکست داد. وی در در دور سوم نیز با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد یوتا کورتا از ژاپن گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار فینال دیار کورتایف از قزاقستان است.

در وزن ۵۰ کیلوگرم کشتی فرنگی محمدرضا آقانیا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم هان از چین را ضربه فنی کرد. وی در دور سوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر علی شیر از قزاقستان را شکست داد و راهی دیدار پایانی شد حریف وی در دیدار فینال الخون بهرام اف از ازبکستان است.

در وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی آزاد امیر ارسلان تاتاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۷ بر یک بر مورتازیف از قزاقستان غلبه کرد. وی در دور سوم با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب تاکشی نی شی کوری از ژاپن شد و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم کشتی آزاد نعیم حسن زاده در دور نخست با نتیجه ۱۴ بر ۴ سویاروف از ازبکستان را شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۰ بر یک از صد پارک از کره جنوبی گذشت. حسن زاده در دور سوم نیز با همین نتیجه کاپیل از هند را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار یاکوب اف از تاجیکستان است.

انتهای پیام / د

ارسال نظر