|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۹۲

۳۴ روز مانده تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

مهاجم تیم ملی آرژانتین مدعی است فتح جام جهانی نمی تواند تضمین کند که یک بازیکن بهترین بازیکن دنیا شود.

به گزارشخبرگزاری فارس، لیونل مسی به همراه آرژانتین در گروه F مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ به همراه بوسنی و نیجریه از جمله حریفان سرسخت ایران در برزیل خواهد بود.

خیلی ها معتقدند که لیونل مسی که تا به حال ۴ بار عنوان مرد سال فوتبال جهان معرفی شده فقط قهرمانی در جام جهانی را کم دارد و خیلی از کارشناسان معتقدند که این افتخار در آلبوم این ستاره آرژانتینی خالی است.

مسی برخلاف نظر کارشناسان معتقد است تمرکزش این نیست که به تنهایی بار مسئولیت آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ را برای قهرمانی به دوش بکشد.

وی در این زمینه تأکید کرد: به نظرم ستاره های زیادی پیش از این بوده اند که بارها بهترین بازیکن جهان شدند بدون آنکه تجربه قهرمانی در جام جهانی داشته باشند. بدون شک قهرمانی در جام جهانی افتخار بزرگی است و چنانچه این عنوان کسب شود می تواند افتخار ویژه ای باشد. پس صرف اینکه بگوییم فتح جام جهانی می تواند یک بازیکن را بهترین بازیکن جهان کند، از نظر من درست نیست.

مسی خاطرنشان کرد: جام جهانی نزدیک است و من امیدوارم که آرژانتین یکی از تیم هایی باشد که در فینال و در شهر ریودوژانیرو حضور داشته باشد و معتقدم آرژانتین این توانایی را دارد که در فینال مسابقات حاضر شود.

وی گفت: من شاید زیاد به این موضوع تمرکز نداشته باشم اما می دانم که در برزیل تعداد زیادی از آرژانتینی ها برای حمایت تیم ملی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر