|
|
کدخبر: ۱۷۳۴۴۶

مرزبان به ایده های ما نزدیک بود و انتخابش کردیم

مدیرعامل باشگاه پدیده مشهد گفت: هدف ما در لیگ برتر چهاردهم این است که در بالای جدول لیگ برتر قرار بگیریم.

جواد وطنخواه در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره انتخاب علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی باشگاه پدیده مشهد، گفت: در مدتی که ما به دنبال سرمربی برای تیم فوتبال پدیده بودیم نامهای زیادی مطرح شد اما باید بگویم این پروسه مربوط به باشگاه پدیده نبود ما فقط با یکی دو مربی به صورت تلفنی صحبت کردیم اما وقتی دیدیم که مرزبان با ایده های ما نزدیک است با او توافقات نهایی را انجام دادیم و ایشان را به عنوان سرمربی انتخاب کردیم.

وی درباره انتظارات از تیم مرزبان در لیگ برتر چهاردهم افزود: این موضوع بستگی به بازیکنانی دارد که جذب می کنیم اما هدف ما حضور در بالای جدول است.

مدیرعامل باشگاه پدیده مشهد، در پاسخ به این سوال که چرا میثاقیان که موفق شده بود پدیده را قهرمان لیگ دسته اول کند حفظ نکردید و به جای او مرزبان را به عنوان سرمربی تیم فوتبال پدیده انتخاب کردید، خاطرنشان کرد: ایشان خودش میل به ماندن در پدیده نداشت و من دلیل آن را نمی دانم اما فکر می کنم او دلایل خاص خودش را داشت که نخواست در پدیده باقی بماند ولی می دانم که بحثمالی در میان نبود چرا که صحبت های ما با وی به بحثدرباره مسائل مالی نرسید.

وطنخواه درباره انتقاد عنایتی مهاجم تازه جذب شده پدیده مبنی بر اینکه با این باشگاه نباید قرارداد وی را رسانه ای می کرد، ادامه داد: من نمی دانم او چه گفته چرا که صحبت هایش را نخوانده ام اما بهترین کار شفاف سازی است هر چند که باید این را در نظر داشته باشید که بازیکنان یکسری مسائل را نمی دانند اما در کل مشکل خاصی نیست.

وی درباره دستیار آلمانی مرزبان در پدیده مشهد، اظهار داشت: آقای مرزبان در این باره خودش در حال رایزنی است.

وطنخواه در پاسخ به این سوال که آیا فردی مثل توماس هسلر حاضر است در پدیده دستیار باشد، گفت: چرا دستیار نشود؟! ما مذاکرات مان را با مربیان مدنظر انجام می دهیم و باید ببینیم توافق حاصل می شود یا نه اما باید بگویم که اگر بحثها جدی شد درباره همه مسائل با مربی مدنظر مذاکره خواهیم کرد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر