|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۱۹

در دیداری تدارکاتی و دوستانه

تیم ملی والیبال «ب» ایران در دیداری تدارکاتی و دوستانه موفق به شکست تیم ملی استرالیا شد.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال استرالیا که برای برگزاری اردوی تدارکاتی و چند دیدار دوستانه به تهران آمده است، از ساعت ۱۹ امروز، جمعه در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران در نخستین بازی تدارکاتی خود به مصاف تیم ملی والیبال «ب» ایران رفت.

شاگردان پیمان اکبری که خود را برای حضور در جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می کنند، در این بازی تدارکاتی در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷،۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۲ برابر تیم ملی استرالیا به پیروزی رسیدند.

اکبری در ست اول و دوم این بازی از ترکیب اصلی تیم ملی «ب» استفاده کرد، اما در ست سوم به بازیکنان جوان تر نیز میدان داد تا تجربه کسب کنند. تیم ملی والیبال استرالیا نیز با ترکیب اصلی خود به این بازی حاضر نشد و بیشتر از بازیکنان جوان استفاده کرد.

تیم ملی والیبال استرالیا که امروز، جمعه علاوه بر دو نوبت تمرین یک بازی تدارکاتی با تیم ملی والیبال «ب» ایران داشت، فردا(شنبه) در دومین بازی تدارکاتی و دوستانه خود در ایران به مصاف تیم ملی «الف» ایران می رود.

بر اساس توافق دو تیم حضور تماشاگران، خبرنگاران و اصحاب رسانه تنها در بازی روز یکشنبه تیم ملی والیبال برابر استرالیا که در سالن ۱۲ هزار نفری برگزار می شود، امکان پذیر است.

انتهای پیام / م

ارسال نظر