|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۵۹

از دو تیم مطرح ایران پیشنهاد دارم

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال نفت تهران اعتقاد دارد، هر فرد دیگری جای کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی بود او شاید در جام جهانی ۲۰۱۴ بازی می کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، رضا نوروزی، مهاجم نفت تهران امیدوار بود که بازی در جام جهانی را تجربه کند ولی در نهایت از فهرست تیم ملی کنار گذاشته شد. او هر چند از اینکه به اردوی نهایی تیم ملی دعوت نشده، ناراحت است اما تمایل ندارد به تصمیم سرمربی این تیم اعتراض کند.

رضا نوروزی در مورد خط خوردنش از تیم ملی، بحثحضورش در پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبرنگار تسنیم پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

تسنیم: به نظر می رسد بابت خط خوردن از تیم ملی ناراحت هستی…

واقعاً ناراحت شدم. راستش را بخواهید نمی خواهم در این مورد زیاد حرف بزنم ولی اصلاً انتظار نداشتم کی روش مرا خط بزند. من در اردوی آفریقای جنوبی خیلی خوب تمرین کردم و در بازی های دوستانه گل زدم. شاید درصد کمی احتمال می دادم که پیش از اردوی اتریش از فهرست تیم ملی خط بخورم و انتظار داشتم با این تیم به جام جهانی بروم.

تسنیم: از کی روش دلخوری؟

مربیگری سلیقه ای است و من به تصمیم کی روش احترام می گذارم. اگر او سرمربی تیم ملی نبود و فرد دیگری روی نیمکت حضور داشت شاید در جام جهانی هم بازی می کردم.

تسنیم: خیلی ها معتقدند کی روش فقط در نوک حمله به انصاری فرد و قوچان نژاد اعتقاد دارد. نظر تو در این مورد چیست؟

من هم بحثسلیقه را مطرح کردم و فکر می کنم کی روش به این دو نفر اعتماد بیشتری دارد.

تسنیم: خط خوردن از تیم ملی روی عملکردت تاثیر منفی نخواهد گذاشت؟

الان خیلی ناراحتم اما فکر می کنم گذر زمان شرایط را بهتر می کند. خودم فکر می کردم قطعاً به جام جهانی خواهم رفت ولی آن را از دست دادم و متأسفانه به جام جهانی بعدی هم نمی رسم.

تسنیم: برای فصل بعد چه تصمیمی داری؟

چند پیشنهاد خوب دارم و مشغول فکر کردن هستم. همه چیز را باید به طور دقیق مورد بررسی قرار دهم و یک تصمیم خوب بگیرم.

تسنیم: این درست است که می گویند به احتمال فراوان پیراهن پرسپولیس را برتن خواهی کرد؟

بحثمذاکره یک موضوع شخصی است و من دوست ندارم زیاد در مورد این مسائل صحبت کنم. چند پیشنهاد دارم و فقط می توانم بگویم که دو تیم مطرح ایران با من تماس گرفته اند. حالا اینکه چه تصمیمی بگیرم معلوم نیست و باید درست فکر کنم.

تسنیم: قرار است از نفت جدا شوی؟

نفت هم یکی از گزینه های من برای فصل آینده خواهد بود ولی هنوز تصمیمی نگرفته ام.

تسنیم: در مورد جدایی یحیی گل محمدی از تیم نفت چه صحبتی داری؟

ماندن یا رفتن از یک تیم برای تمامی بازیکنان و مربیان یک موضوع معمولی است. من برای گل محمدی در هر تیمی که باشد آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام /

ارسال نظر