|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۷۲

فعلا تمام تمرکزم روی روبین کازان است

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه پیشنهاد لیورپول سه هفته پیش به او داده شده گفت که بازی در کنار مهاجم اروگوئه ای این تیم اتفاق فوق العاده ای است.

سردار آزمون در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در خصوص خبر منتشر شده رسانه های انگلیسی مبنی بر اینکه وی مدنظر باشگاه لیورپول قرار گرفته، اظهار داشت: این خبر صحت دارد و لیورپولی ها سه هفته پیش در این خصوص صحبت هایی داشتند و پیشنهاد خود را به باشگاه روبین کازان مطرح کردند. قرار بود این موضوع «سِکرت» باشد اما این اتفاق رسانه ای شد.

وی افزود: در این مدت پیشنهادهای زیادی به باشگاه روبین کازان رسیده که لیورپول آخرین پیشنهاد بوده اما در این خصوص من تصمیم گیرنده نیستم. من با باشگاه روبین کازان قرارداد دارم و به همین دلیل تابع تصمیم این باشگاه خواهم بود.

آزمون در پاسخ به این سؤال که دوست دارد فوتبالش را در لیورپول دنبال کند، گفت: بازی در لیگ برتر انگلیس که یکی از بهترین لیگ های دنیا محسوب می شود، فوق العاده است. لیورپول هم یکی از بزرگ ترین باشگاه های انگلیس و جهان است و بازی در این تیم آرزوی خیلی از بازیکنان است.

مهاجم تیم ملی خاطرنشان کرد: اینکه پیشنهاد لیورپولی ها تا چقدر جدی باشد و من به این تیم بروم یا نه را نمی دانم و باشگاه تصمیم گیرنده است اما بازی در کنار مهاجمی چون سوارز فوق العاده است.

مهاجم تیم روبین کازان گفت: همانطور که پیش از این هم گفته ام به پیشنهادهایی که می رسد فکر نمی کنم و تمام تمرکزم روی تیم روبین کازان است. اگر هم قرار باشد اتفاقی رخ دهد، همه چیز در آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش تسنیم، آزمون ۱۹ ساله پیش از این هم مدنظر باشگاه هایی چون آرسنال، میلان، یوونتوس، بارسلونا و چند تیم دیگر قرار گرفته بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر