|
|
کدخبر: ۱۷۳۹۷۹

خبرگزاری تسنیم: مسئولان باشگاه بوردوی فرانسه به دنبال آن هستند که هدایت تیم فوتبال این باشگاه را به دستیار فرانسوی کارلو آنچلوتی بسپارند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارشی که در روزنامه فرانسوی «اِکیپ» به چاپ رسیده است، مسئولان باشگاه بوردو با پیشنهاد انعقاد قراردادی دو ساله به دنبال جلب نظر اسطوره فوتبال فرانسه هستند.

این روزنامه مدعی شد ژان لوئیز تریائو، رئیس باشگاه بوردو پنجشنبه به مادرید سفر کرده تا پیشنهاد رسمی سرمربیگری تیم فوتبال بوردو را حضوری به اسطوره فوتبال فرانسه بدهد، هرچند طرفین این شایعات را به نوعی تکذیب کرده اند.

رئیس باشگاه بوردو روز گذشته(جمعه) در پاسخ به این پرسش که «نتیجه مذاکراتش با زیدان به کجا کشید؟»، گفت: نظری در این خصوص ندارم و اگر خبری هم باشد در زمان مناسب اعلام خواهم کرد.

به نظر نمی رسد زیدان که در حال حاضر دستیار کارلو آنچلوتی در رئال مادرید است پیش از فینال لیگ قهرمانان اروپا که در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۴(۳ خرداد) بین تیم های رئال و اتلتیکو برگزار می شود، پاسخی به این پیشنهاد بدهد.

«اِکیپ» در پایان اعلام کرد اگر اسطوره رئال مادرید این پیشنهاد را نپذیرد باشگاه بوردو به سراغ ویلی سانیول، مدافع پیشین بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه خواهد رفت که در حال حاضر هدایت تیم فوتبال زیر ۲۱ سال فرانسه را بر عهده دارد.

زیدان بین سال های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۶ در تیم بوردو عضویت داشته و در ۱۳۹ بازی با پیراهن این تیم ۲۸ گل هم به ثمر رسانده است. این بازیکن فرانسوی پس از جدایی از بوردو به یوونتوس پیوست.

انتهای پیام /

ارسال نظر