|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۶۶

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان تیم رم عملکرد مدافع کهنه کار اینتر در نزدیک به دو دهه حضور او در ورزشگاه جوزپه مه آتزا را ستود و از وی به عنوان اسطوره یاد کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، فرانچسکو توتی از خاویر زانتی که امشب در آخرین بازی خانگی اینتر در فصل جاری به میدان می رود تمجید کرد و او را اسطوره ای برای خود و دیگر اهالی کالچو دانست.

زانتی هفته گذشته اعلام کرد که در پایان فصل کفش هایش را آویزان می کند و به دوران ۲۰ ساله حضورش در اینتر پایان می دهد. امشب اینتر آخرین بازی خانگی فصل خود را مقابل لاتزیو انجام می دهد و زانتی با هواداران تیمی که همراه با آن پنج قهرمانی در سری A و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تجربه کرد وداع می کند.

به همین دلیل توتی از صفحه شخصی خود در یکی شبکه های اجتماعی برای تجلیل از ستاره کهنه کار اینتر استفاده کرد و نوشت: بازیکنانی مانند زانتی تنها سمبل یا نمادهایی چند ساله برای یک تیم نیستند بلکه قهرمانانی واقعی هستند که به خاطر رفتار، منش حرفه ای خود و مسلماً تعصبی که نسبت به پیراهن تیم شان دارند برای همیشه در تاریخ فوتبال باقی خواهند ماند.

توتی ادامه داد: زانتی، در آغوش می گیرمت و از تو به خاطر تمام کارهایی که برای دنیای فوتبال انجام داده ای تشکر می کنم. تو برای همه ما یک اسطوره ای.

زانتی در دوران حضور خود در اینتر بیش از ۸۵۰ بار در سری A برای اینتر به میدان رفت و در فاصله سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ پنج دوره متوالی قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا را جشن گرفت.

انتهای پیام /

ارسال نظر