|
|
کدخبر: ۱۷۴۶۸۰

هفته سی وهفتم سری A

خبرگزاری تسنیم: هفته سی وهفتم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با پیروزی قاطعانه تیم فوتبال ناپولی در خانه سامپدوریا و برد بنفش پوشان فلورانس در خانه لیورنو پیگیری شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدار های هفته سی وهفتم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا، امروز(یکشنبه) ۶ بازی به صورت همزمان انجام شد که در مهم ترین آنها ناپولی رده سومی در خانه سامپدوریا با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی رسید.

دووان زاپاتا در دقیقه ۱۹، لورنزو اینسینیه در دقیقه ۲۷، خوسه کایخون در دقیقه ۳۲، مارک همشیک در دقیقه ۴۷ و اشکوردان مصطفی بازیکن سامپدوریا که در دقیقه ۶۱ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد، برای ناپولی گلزنی کردند و سیتادین مارتینس ادر در دقیقه ۳۰ و پاول ژولک در دقیقه ۸۸ گل های میزبان را به ثمر رساند. ناپولی با سه امتیاز این بازی ۷۵ امتیازی شد اما تغییری در جایگاهش در جدول رده بندی به وجود نیامد و همچنان سوم است.

در دیگر بازی مهم امروز، تیم رده چهارمی فیورنتینا در خانه تیم لیورنوی قعر جدولی به میدان رفت و در پایان با تک گل دقیقه ۵۷ خوان کوادرادو حریف خود را شکست داد. فیورنتینا با این پیروزی ۶۴ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول تثبیت کرد. لیورنو اما با قبول شکست با ۲۵ امتیاز در قعر جدول باقی ماند تا یک هفته مانده به پایان رقابت ها سقوطش به لیگ دسته دوم فوتبال ایتالیا(سری B) قطعی شود.

در سایر دیدار های امروز سری A نتایج زیر رقم خورد:

بولونیا یک - کاتانیا ۲
کالیاری صفر - کیه وو ورونا یک
ساسولو ۴ - جنوا ۲
تورینو یک - پارما یک

هفته سی وهفتم سری A امشب با برگزاری یک دیدار مهم پیگیری می شود که در آن یوونتوس قهرمان زودهنگام رقابت ها، میهمان رم رده دومی است. این بازی از ساعت ۲۰ و ۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه المپیکوی شهر رم برگزار می شود.

در جدول رده بندی رقابت ها، یوونتوس با ۹۶، رم با ۸۵ و ناپولی با ۷۵ امتیاز به ترتیب رده های اول تا سوم را در اختیار دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر