|
|
کدخبر: ۱۷۵۸۱۴

اخبار فوتبال استقلال؛

با اینکه خبری از انتخاب کادر فنی تیم استقلال نیست، اما اعلام شده که اعضای فعلی کادر فنی بدون سر و صدا از جمع آبی ها جدا می شوند و جای خود را به دیگران می دهند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، رسم است که در پایان هر فصل، اعضای کادر فنی تیم های مطرح دچار تغییرشدند و در این میان تنها شانس سرمربی برای حفظ دیگر اعضای کادر فنی نیست و این موضوع برای استقلال نیز اتفاق افتاده است.

گفتنی است؛ اعلام شده است که دوستان امیرقلعه نویی جایی در استقلال ندارند و جدایی آن ها از تیم استقلال قطعی شده است، اما از طرفی یک عضو در کادر فنی باقی می ماند که از تجربیات فصل گذشته ی وی برای استقلال استفاده شود.

گفتنی است، بحثحضور قدیمی ها در تیم مطرح شده است و عنوان می شود که شانس حضور جواد زرینچه در تیم از باقی نفرات بیشتر است زیرا علیرضا منصوریان با قلعه نویی کار نمی کند و چند بازیکن قدیمی دیگر شرایطی مشابه وی را دارند.

شایان ذکراست؛ در حال حاضر صحبت از نامجو، پاشازاده، طباطبایی و زرینچه است که در میان تمام این گزینه ها احتمال حضور زرینچه بیشتر از باقی نفرات است.

**استقلالی ها باید چک هایشان را پس دهند / تسویه حساب درمقابل شرط مسئولان استقلال

اعضای تیم استقلال درخصوص دریافت پول از مسئولین با مشکلات فراوان رو به رو هستند و هنوز نتوانستند در این خصوص با مسئولان تیم استقلال به توافق کامل برسند، اما این درحالی است که از سوی مسئولان به استقلالی ها گفته شده که هر چه سریعتر برای پس دادن چک هایشان به باشگاه استقلال اقدام کنند تا مشکلات مالی آ ن ها نیز هر چه سریعتر حل و فصل شود.

شایان ذکر است؛ مدیریت تیم استقلال از این اتفاق استقبال کرده است و قصد دارد با بازیکنان تسویه حساب کند، اما هیچ کدام از چک های باشگاه نباید نزد بازیکنان باقی بماند زیرا احتمال هر اتفاقی به ضرر باشگاه و شخص فتح الله زاده وجود دارد به هیمن دلیل آبی ها باید در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند و چک های باشگاه را تحویل دهند.

** دلیل اصلی تعویق وضعیت استقلال مشخص شد؛ اسپانسر و مسئول اصلی خارج از کشور به سر می برد

آبی ها همچنان بلا تکلیف هستند و این در حالی است که وضعیت این تیم باید هر چه سریعتر مشخص شوند تا افراد جدید برای رسیدگی به اوضاع استقلال کار خود را در باشگاه و تیم آغاز کنند و وضعیت تیم را هر چه سریعتر سرو سامان دهند.

گفتنی است، مسئول اصلی رسیدگی به وضعیت تیم استقلال، امیررضا خادم است و این مقام مسئول درحال حاضر در کشور به سر نمی برد و این موضوع عاملی است که اعلام هیئت مدیره تیم استقلال به تاخیر بیافتد.

شایان ذکر است، بحثاصلی درخصوص مسائل مالی و حامی اول تیم است، اما امیر رضا خادم نیز برای چند روز کوتاه به سفر رفته است و اعلام شده به محض بازگشت وی، اعضا معرفی می شوند مسئولان از استقلالی ها چند رو زمان خواستند و اعلام شده است که این اتفاق تا آخر هفته رخ می دهد واین تیم از بلاتکلیفی خارج می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر