|
|
کدخبر: ۱۷۵۹۳۵

مربی بدنساز تیم ملی والیبال:

خبرگزاری تسنیم: مربی بدنساز تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی پوشان از نظر بدنی برای حضور در مسابقات شرایط خوبی دارند و من می خواهم برخی حرکات آنها را اصلاح کنم.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت فدراسیون والیبال، کارلو ساتی درباره تفاوت برنامه های تمرینی او با بدنساز پیشین تیم ملی اظهار داشت: این داستان زندگی من است که همیشه وقتی وارد تیم جدیدی می شوم روش کارم با بدنساز قبلی آن تیم متفاوت است. این به معنای این نیست که فکر کنم در جهان بهترین هستم اما این تفاوت نتیجه تجربه و مطالعه من در ۲۲ سال کار کردن در سطح اول والیبال است. من ۲۲ سال در این زمینه در آمریکا مطالعه و پژوهش کرده ام.

او ادامه داد: فکر نمی کنم این تمرینات برای بازیکنان سخت باشد زیرا روند پیشروی برنامه های بدنسازی آرام است و در این تمرینات بیش از آنکه روی افزایش قدرت بازیکنان تمرکز کنم، فقط کمی قصد اصلاح حرکات آنها را دارم.

بدنساز ایتالیایی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: نخستین هدف من از این روش حفظ سلامتی بازیکنان است و در کنار آن می خواهم ظرفیت بدنی بازیکنان را افزایش دهم. شرایط بدنی بازیکنان برای بازی کردن خوب است و به ظرفیت آنها اعتقاد دارم و فقط نیاز داریم که برخی جزئیات را اصلاح کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر