|
|
کدخبر: ۱۷۶۵۴۵

سانداکاران حاضر در اردوی تیم ملی ووشو صبح امروز شنبه ۲۷اردیبهشت برای دومین بار برای ماندن در اردوهای بازی های آسیایی اینچئون در آکادمی ووشو با هم پیکار کردند.

راضیه حاجی زاده سرپرست تیم ملی ووشو بانوان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: در سومین مرحله از اردوی تیم های ملی ووشو در بخش ساندا بانوان اوزان ۵۲ - و ۶۰ - برای دومین بار برای ماندن در اردوی تیم ملی با حریفان خود به رقابت پرداختند.

وی افزود: در حال حاضر ۸ سانداکار در اوزان ۵۲ - و ۶۰ - در اردو حضور دارند که برای ماندن در ترکیب تیم ملی هرکدام باید سه بار با حریف خود مبارزه کنند که هر کسی که دو برد را از آن خود کند در ترکیب باقی می ماند.

وی ادامه داد: تاکنون الهه منصوریان و سهیلا منصوریان موفق شدند تا حریفان خود را که به ترتیب سوده عزتی و سامره کیانی را دو بار مغلوب خود کنند که در صورت صلاحدید مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون عزتی و کیانی اردو را ترک خواهند کرد.

وی گفت: اما در وزن ۶۰ - خدیجه آزادپور که در دور قبل انتخابی مغلوب مریم هاشمی شده بود امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت موفق شد وی را شکست دهد وتاکنون هر کدام یک پیروزی را از آن خود کرده اند که نتیجه بین این دو سانداکار به بازی سوم در مرحله بعدی اردوها مشخص خواهد شد.

حاجی زاده ادامه داد: شهربانو منصوریان دیگر سانداکار وزن ۶۰ - امروز در دومین مرحله انتخابی خود به دلیل مصدومیت با حریف خود صدیقه دریایی مبارزه نکرد و انتخابی این دو با تاخیر برگزار خواهد شد.

گفتنی است: سومین مرحله اردوی تیم ملی ووشو بانوان از پنجشنبه ۲۵آغاز شد وتا ۱۱خرداد ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر