|
|
کدخبر: ۱۷۶۹۷۴

تبعیض این بار از سوی مرد اول ورزش ایران

خبرگزاری تسنیم: مدتی است که شایعاتی در خصوص توجه ویژه وزیر ورزش به شهرستان های اطراف زادگاهش مطرح می شود که امروز یک نماینده مجلس این شایعات را تایید کرد.

به گزارش خبرنگار روزشیخبرگزاری تسنیم، محمود گودرزی، وزیر ورزش وجوانان دولت تدبیر و امید یک هفته پس از اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی در اولین سفر استانی خود به همدان رفت. وی پس از این حضور و در مدت کمتر از چندماه مجددا راهی شهرستان های استان همدان از جمله ملایر و نهاوند شد.

پس از این دو سفر شایعاتی مبنی بر اینکه وزیر ورزش ملایری کشورمان توجه ویژه ای به شهرهای همجوار استان همدان دارد و در تخصیص بودجه، امکانات و سایر مباحثورزشی به شهرستان های این استان توجه ویژه ای می کند مطرح و حتی گفته شد میزان کمک به این شهرها چند برابر شهرها و استان های دیگر است.

به نظر می رسد این موارد شایعه نبوده چرا که نمایندگان مجلس نیز نسبت به آن حساس شده اند و چندی پیش که وزیر ورزش به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فراخوانده شد با این سوال رو به رو شد.

احمد بخشایش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تایید خبر فوق به خبرنگار تسنیم گفت: یکی از سوالات ما از وزیر ورزش تبعیض در تخصیص بودجه بود. برخی از ادارات ورزشی در شهرستان های کشور مبالغ، توزیع امکانات و وسایل بیشتری نسبت به سایر شهرها می گیرند.

نماینده مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا این موضوع که وزیر ورزش و جوانان به همشهریان و هم استانی های خود اعتبارات بیشتری می دهد صحت دارد، عنوان کرد: بله، اینگونه است.

انتهای پیام /

ارسال نظر