|
|
کدخبر: ۱۷۷۶۸۲

پزشک تیم وضعیت وی را نامشخص خواند و احتمالا برانکو به او بازی ندهد

به گزارش امید نیوز به نقل از خبر آنلاین علیرضا بیرانوند که پس از بازی با استقلال خوزستان مصدوم شد، از روزهای اول مصدومیت سعی می کرد این اتفاق را بی اهمیت جلوه بدهد و از بازگشت هر چه سریعترش به میدان مسابقات بگوید. حتی زمانی که رسانه ها از او انتقاد می کردند که باید به دستش استراحت بدهد و نباید با دست مصدوم والیبال بازی کند یا در تمرینات شرکت کند و شیرجه بزند به این انتقادات واکنش منفی نشان داد و گفت که مراقب دستش است.

حالا اما مصدومیت بی اهمیت دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بیش از یک ماه طول کشیده و هنوز هم مشخص نیست که به بازی بعدی پرسپولیس یعنی بازی با پدیده می رسد یا خیر.

پزشک تیم پرسپولیس دراین باره می گوید: در این مورد الان نمی‌شود نظر قطعی داد و باید در روز‌های آینده وضعیت بیرانوند را برای بازی کردن بررسی کنیم. البته با شرایطی که بیرانوند دارد تا پایان هفته او را در اختیار کادرفنی قرار خواهیم داد و با نظر قطعی آنها این بازیکن به میدان خواهد رفت.

حال اگر برانکو نخواهد روی دست بیرانوند ریسک کند احتمالا او در بازی با پدیده هم غایب میدان خواهد بود و از بازی بعدی پرسپولیس با ذوب آهن به میدان باز خواهد گشت.

ارسال نظر