|
|
کدخبر: ۱۷۷۸۰۳

پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی که از وقتی بر روی نیمکت این تیم نشسته بازی های مختلف و جذابی را تجربه کرده است دیشب در لیگ قهرمانان اروپا به نتیجه تساوی رضایت داد.

به گزارش امید نیوز به نقل ازورزش ۱۱، شاگردان گواردیولا و راجرز در حالی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که جایگاه دو تیم در پایان مرحله گروهی پیش از این دیدار نیز مشخص بود ولی هر دو تیم تلاش زیای کردند تا پیروز میدان شوند ولی هر دو در این امر ناکام بودند.

بازی از همان ابتدا با حملات دو تیم شروع شد و در همان دقیقه ۴، روی پاس گل لوستیگ، رابرتس موفق شد دروازه کابایرو را باز کرده و تیمش را پیش بیندازد. با این حال طوری نکشید که ایهیناچو بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه ۸ بازی بود که مهاجم انگلیسی روی پاس آگودو دوران صاحب توپ شد و کار را به سرعت به تساوی کشاند. پس از این گل، دو تیم شروع به حملات سریع و خطرناک روی حمله یکدیگر کردند که اولین همله با ضربه آرمسترانگ و واکنش خوب کابایرو همراه بود. فشار دو تیم در ادامه نیمه اول ادامه یافت ولی سیتی در موقعیت سازی موفق نبود و این سلتیک بود که باز هم صاحب موقعیت شد.

در نیمه دوم، سیتی به نظر مسلط تر از حریف بود. آنها از ابتدا بازی را سازمان یافته تر شروع کردند و آماده تر از سلتیک نشان دادند و در دقیقه ۶۶ نیز به گل رسیدند ولی داور گل را به درستی آفساید اعلام کرد. با وجود حملات خطرناک سیتی، سلتیک نیز دست و پا بسته نبود و چندین موقعیت خوب روی گل سیتی ایجاد کرد ولی آنها نیز راه به جایی نبردند تا بازی در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

ارسال نظر