|
|
کدخبر: ۱۷۷۸۴۵

رحمتی: در کمیته اخلاق حاضر شدم و با جلسه خوبی که با مسئولان داشتم موضوع تمام شد.

به گزارش امید نیوز به نقل از ورزش ۱۱، سیدمهدی رحمتی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره حضورش در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: من براساس وظیفه و رعایت اخلاق تصمیم گرفتم شب گذشته در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شوم که در آنجا جلسه خوبی را با آقای تورک داشتم. اصلاً بحثعکس و مسائل این‌چنینی در آنجا مطرح نبود و من متوجه شدم که این کمیته با چه مسائلی مهمی مثل مبارزه با فساد در مدارس فوتبال و یا پرونده‌های متعلق به پنج سال پیش که گزارش‌هایش در مجلس و سایر نهادهای مربوطه موجود است را بررسی و پیگیری می‌کند. حتی من گلایه‌ای از یکی از همکاران ایشان درباره مصاحبه‌هایش داشتم و شکایتی هم از ایشان تقدیم رئیس محترم کمیته اخلاق کردم که آقای تورک با خوشرویی این گلایه مرا شنیدند و قول برخورد با این موضوع را دادند.
وی در ادامه افزود: عمده گلایه مسئولان کمیته اخلاق از من بابت این بود که چرا با وجود احضارم به کمیته اخلاق به آنجا نرفته بودم و این باعثشده بود که آنها گمان کنند که من به عمد به این کمیته نرفتم و بعد از اینکه این عزیزان صحبت‌های مرا شنیدند و فهمیدند تنها یکبار نامه این کمیته به دست من رسیده بود، قانع شدند و موضوع تمام شد و مشکلی نیست.
کاپیتان استقلال در پایان اضافه کرد: جا دارد از آقایان تاج و تورک بابت لطف‌شان به من تشکر کنم. من وقتی در کمیته اخلاق دیدم که این کمیته روی چه پرونده‌هایی کار می‌کنند خوشحال شدم چون این کار آنها باعثمی‌شود تا جایگاه مفسدان در فوتبال تنگ‌تر شود و خانواده‌ها و اهالی فوتبال دغدغه کمتری نسبت به فساد در فوتبال داشته باشند. در انتها از همه هواداران، اهالی فوتبال و رسانه و بزرگانی چون علی دایی، علی کریمی و دیگر عزیزان که در این شرایط از من حمایت کردند، تشکر می‌کنم.

ارسال نظر