|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۱۰

فرهاد کاظمی سرمربی حال حاضر ماشین سازی تبریز که به جای رسول خطیبی آمده تا این تیم تبریزی را از بحرانی که در آن است نجات دهد.

به گزارش امید نیوز به نقل از وب سایت نود، ماشین‌سازی، تیم شانزدهم جدول برای فرار از رتبه شانزدهم جدول دست به دامن مربی متخصص نجات تیم ها شده است.

فرهاد کاظمی در شرایطی امروز رسما به عنوان سرمربی جدید ماشین‌سازی معرفی شد که در دو لیگ قبلی به شکل خیره کننده ای مانع سقوط راه‌آهن و سیاه‌جامگان شده و تبریزی ها امیدوارند او این موفقیت را در ماشین‌سازی هم تکرار کند. کاظمی در هر دو تیم در اواسط کار در شرایطی که تیم‌هایش در منطقه سقوط قرار داشتند آنها را تحویل گرفت و در نهایت با بردهای هفته آخر سقوط نکرد.

لیگ چهاردهم - راه‌آهن

فرهاد کاظمی در لیگ چهاردهم نتیجه ای تاریخی ثبت کرد. او هفته بیست و یکم سرمربی راه‌آهن شد. راه‌آهن با ۱۶ امتیاز در قعر جدول قرار داشت و ۶ بازی پشت سرهم را باخته بود و امیدی به بقا نداشت. کاظمی کارش را در راه‌آهن با یک برد مهم دربرابر پدیده شروع کرد. در ادامه با کسب سه برد حیاتی در سه هفته پایانی راه‌آهن را در لیگ برتر نگه داشت.

لیگ پانزدهم - سیاه‌جامگان

در پایان هفته هفتم جانشین سعید رمضانی در سیاه‌جامگان شد. سیاه‌جامگان در آن مقطع با ۷ امتیاز تیم چهاردهم جدول بود و در منطقه سقوط حضور داشت. کاظمی کارش را در سیاه‌جامگان با یک تساوی ارزشمند در خانه سپاهان شروع کرد و در نهایت موفق شد با برد معجزه آسای دو بر صفر در هفته آخر مقابل ملوان در لیگ برتر باقی بماند. تصور نمی‌شد سیاه‌جامگان بتواند بالاتر از ملوان قرار بگیرد اما کاظمی دست به کار بزرگی زد.

البته فراموش نشود که این مربی در لیگ دوازدهم هم در بقای ذوب آهن بحران زده در لیگ نقش داشت.

ارسال نظر