|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۶۷

زیدان در نشست خبری قبل از بازی با کلوپ آمریکا مکزیک حرف های جالبی در رابطه با رونالدو بیان کرد.

به گزارش امید نیوز به نقل از ورزش ۱۱، رئال مادرید خود را برای مصاف حساس فردا در نیمه نهایی جام جهانی باشگاه ها آماده می کند.

زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها در نشست خبری این بازی گفت:
اهمیت این رقابت ها را می دانیم و واضح است که می خواهیم آن را فتح کنیم. کمی خسته به ژاپن رسیدیم ولی زمان کافی برای مطابقت با آب و هوای اینجا را داشتیم. از سوی مردم ژاپن نیز لطف و محبت زیادی در این چند روز دیده ایم. همه ما از حمایت آنها ممنون هستیم.

کلوپ آمریکا نیز حریفی سخت و دشوار است. این تیم را می شناسیم اما نه به اندازه کافی. سه روز است که در مورد کلوپ آمریکا حرف می زنیم و بازی هایش را آنالیز کرده ایم.

هدف ما ارائه یک بازی بزرگ است. شکی نیست که هیچ تیمی به خاطر نام و اعتبارش از پیش برنده نیست و ما این را می دانیم. برای پیروزی در بازی فردا باید بجنگیم تا بتوانیم به فینال برسیم. معتقدم این بازی ۵۰-۵۰ است.

رونالدو بهترین بازیکن تاریخ رئال است یا این ادعایی است اغراق آمیز؟
نه اغراق نیست. در آینده بازیکنان زیادی به رئال خواهند آمد؛ اما هیچکس نمی تواند افتخارات او را تکرار کند.

به خاطر توپ طلای او بسیار خوشحالم و کاملا شایسته اش بود. او بهترین بازیکن تاریخ رئال است و مثل او دیگر نخواهیم دید. ۴ توپ طلا فوق العاده است؛ اما مطمئنم او یک بار دیگر نیز می تواند فاتح این عنوان شود.

باید دید تا رئال مادرید میتواند به راحتی این جام مهم را بدست آورد یا در اتفاقی نادر در بدست آوردن این جام مهم دچار دردسر میشود و شاید در اتفاقی عجیب نوار برد های زیدان با رئال مادرید در بازی های این جام با ارزش قطع شود.

ارسال نظر