|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۷۵

در فوتبال ما درست برعکس فوتبال اروپا فاقد بازیکن تعیین کننده هستیم بازیکنی که بتواند یک تنه تیم خود رابرنده کند بازکنی که سرنوشت ساز باشد اما ظهور ستارگانی مثل ساسان انصاری نوید پیشرفت فوتبال ماراداردحالا ساسان انصاری بازهم منجربه برد فولادی هاشد.

به گزارش امید نیوزتابناک ورزشی، در چارچوب لیگ برتر خلیج فارس، تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، این دیدار با نتیجه ۳-۰ به سود فولاد خاتمه یافت.

بازی با برتری تیم فولاد خوزستان آغاز شد و به نظر می رسید بازی مالکانه مد نظر نعیم سعداوی است اما این چنین نبود و تیم نفت با قرار دادان فشار بالا بر روی خط هافبک فولاد، توپ و میدان را در اختیار خود گرفت و روی دروازه وحید طالب لو خطر ساز شد.

در دقیقه ۱۳ حرکت خوب شادکام باعثشد تا پور محمد در موقعیت خوب گلزنی قرار بگیرد اما ضربه بد این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت. بازی خوب صنعت نفت ادامه داشت و روی نفوذ خوب برونو اولیویرا، فرصت مناسبی برای رضا نوروزی ایجاد شد اما باز هم ضربه نوروزی با تجربه از کنار دروازه به بیرون رفت.

جدی ترین فرصت صنعت نفت در دقیقه ۳۸ رخ داد، موقعیت گلزنی فوق العاده ای نصیب محمد شادکام، بهترین گلزن صنعت نفت شد، اما واکنش خوب وحید طالب لو مانع از به ثمر رسیدن گل و بازشدن دروازه فولاد شد.

در شرایطی که زمان های پایانی بازی در حال سپری بود و توپ بیشتر در وسط زمین در حال رد و بدل شدن بین طرفین بود، حرکت عالی اسماعیل شریفات و دید خوب این بازیکن، ساسان انصاری را در شرایط مناسب گلزنی قرار داد و این بازیکن با ضربه پای چپ خود در شرایط نامتعادل موفق به ثمر رساندن گل اول تیمش شد. با تک گل ساسان، نیمه اول این دیدار جذاب به پایان رسید.

۴۵ دقیقه دوم این دیدار پر هیجان نیز مانند نیمه اول آن آغاز شد. فولاد خوزستان در زمان های ابتدایی این نیمه بازی را در اختیار داشت و چند باری روی دروازه صنعت نفت خطرساز شد، اما تیم فولاد توانایی گذر از دفاع زردپوشان آبادان را نداشت. پس از آن تیم نفت آبادان یکپارچه حمله شد و فشار سنگینی را بر روی دروازه فولاد خوزستان آورد.

در دقیقه ۵۹، فرصت بسیار مناسب گلزنی نصیب محمد شادکم شد و این بازیکن با انگیزه، ضربه بسیار مناسبی را به توپ زد، اما عبدالله کرمی با جایگیری عالی خود توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید و مانع به گل رسیدن صنعت نفت شد. ساسان انصاری توانسته در تمامی بازی هایی که در ترکیب تیمش قرار گرفته گلزنی کند ودر واقع تیمش را از انتهای جدول به تیم های بالای جدول بکشاندباید ببنیم روند گلزنی های پیاپی او تا کی ادامه پیدا می کند.

ارسال نظر