|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۸۰

آنتونیو کونته در مصاحبه ای در مورد وضعیت تیمش در بازی مقابل کریستال پالاس صحبت کرد.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، آبی ها در حالی این هفته مقابل کریستال پالاس قرار می گیرند که در ۱۰ دیدار اخیرشان به پیروزی رسیدند اما کونته معتقد است که تیمش برای رسیدن به یازدهمین پیروزی پیاپی، کار دشواری خواهد داشت.

او به خبرنگاران گفت: " تیمی در دنیا وجود ندارد که شکست ناپذیر باشد. اکنون شرایط برای ما خیلی دشوار است زیرا وقتی مقابل تیمی بازی می کنیم، آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و به این دلیل، آنها با شدت زیاد و بسیار هجومی بازی می کنند و تلاش می کنند تیمی که در ۱۰ بازی پیاپی به پیروزی رسیده را شکست بدهند.

وقتی با ۱۰ پیروزی مقابل تیمی قرار می گیرید، حداقل این است که برای تان احترام قائل می شوند اما بار دیگر تکرار می کنم که این شرایط، شرایط خوبی برای حریف است زیرا آنها چیزی برای از دست دادن ندارند. ادامه این شرایط برای ما دشوارتر از حریفان است.

ما انگیزه زیادی برای کسب سه امتیاز داریم. این مهمترین مسئله برای ماست. اگر بتوانیم به این روند ادامه بدهیم، فوق العاده می شود. ما تمام تلاش مان را می کنیم تا در این دیدار پیروز شویم.

می دانیم که بازی مقابل کریستال پالاس یک دیدار دیگر خواهد بود. این یک دیدار دشوار مقابل یک حریف خوب است که در موقعیت خوبی قرار ندارد اما فکر می کنم تیم خیلی خوبی دارند. باید با تمرکز کامل به این دیدار برویم زیرا ممکن است مقابل هر حریفی شکست بخوریم. "

حال باید دید که چلسی چه نتیجه ای مقابل این تیم انتهای جدولی بدست خواهد آورد و میتواند که به برد های متوالی خود ادامه دهد یا اتفاقی غیر منتظره برای این تیم رخ میدهد و اینکه تیم های تعقیب کننده چلسی در این هفته از لیگ برتر انگلیس چه خواهند کرد.

ارسال نظر