|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۱۵

گزارشی از زیدان در کنفرانس خبری بعد از بازی با کاشیما که تهیه شده است.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، رئال مادرید ابتدا با زیدان در لیگ قهرمانان با شکست اتلتیکو قهرمان اروپا شد و سپس با غلبه بر سویا توانست فاتح سوپرکاپ اروپا شود. امروز هم رئال توانست با شکست ۲-۴ کاشیما، قهرمان جام جهانی باشگاه ها شود.

رئال در این بازی تا مرز شکست هم پیش رفت؛ اما به لطف هت تریک رونالدو توانست باخت ۲-۱ را با پیروزی عوض کند.

زیدان در پایان بازی گفت: «۲۰۱۶ برای من، بازیکنان و هواداران رئال باورنکردنی و فوق العاده بود. به خاطر عملکردمان بسیار خوشحالم.
رسیدن به این موفقیت کار ساده ای نبود و در این راه سختی های زیادی هم کشیدیم. امروز همه دیدید که برای رسیدن به قهرمانی چه مانع سختی را از پیش رو برداشتیم. کاشیما کمی من را شگفت زده کرد. امروز بار دیگر نشان دادیم که رئال هرگز پاپس نمی کشد و می تواند کارهای مهمی انجام دهد.
حالا باید به همین روند ادامه دهیم. می دانیم که تا پایان فصل راه درازی باقیمانده است. خوشبختانه چند روزی برای استراحت و جشن گرفتن کنار خانواده های مان وقت داریم. امیدوارم ۲۰۱۷ نیز مانند ۲۰۱۶ پر از موفقیت باشد.»

زیدان ادامه داد: «برخی مواقع خوب بازی نمی کنیم و پیروز می شویم؛ ولی این در فوتبال طبیعی است. سفری طولانی تا ژاپن داشتیم و این تاثیرگذار بود با این حال من همیشه مثبت فکر می کنم. معتقدم می توانیم بهتر شویم و اینچنین نیز خواهیم کرد. رئال تیمی پر از استعدادهای بزرگ است.»

ترس از افت در ۲۰۱۷: «آنچه دو سال پیش برای تیم آنچلوتی رخ داد، به گذشته مربوط است. البته حرف زدن در موردش خوب است چون می تواند تکرار شود و باید مراقب باشیم.»

حال باید دید این تیم پر افتخار و فوق العاده در بعد از تعطیلات کریسمس به روند خوب و عالی خود در مسابقات ادامه خواهد داد یا مانند رئال زمان آنجلوتی بازگشتی بد را بعد از تعطیلات تجربه خواهد کرد.

ارسال نظر