|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۴۶

پرویز مظلومی بااینکه در اولین دوره حضور خود در استقلال زیاد به جوانان بها نمی داد ولی توانست یک بازیکن را به فوتبال ایران در آن سال معرفی کند و آن هم فردین عابدینی دفاع راست آن سال استقلال بود.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش‌سه "، فردین عابدینی از اوایل لیگ شانزدهم بدون اینکه قراردادی با تراکتورسازی داشته باشد، همراه این تیم تمرین می کند و حتی در اردوها نیز حاضر می شود. این در حالی است که مسائلی پیرامون عقد قرارداد با عابدینی در نیم فصل هم مطرح شده بود اما تراکتوری ها هنوز اقدامی در این باره انجام نداده اند.

در حاشیه تمرین روز گذشته تراکتورسازی امیر قلعه نویی برای دقایقی با عابدینی جلسه گذاشت و صحبت هایی را با وی در میان گذاشت. به نظر می رسد جلسه دو طرف بی ارتباط به آینده عابدینی در تراکتورسازی نباشد.

عابدینی که جزو بازیکنان مورد علاقه قلعه نویی نیز محسوب می شود، هنوز خبری از آینده خود ندارد و مشخص نیست در نیم فصل لیگ برتر چه اتفاقاتی برایش رخ می دهد. این بازیکن که توسط پرویز مظلومی به فوتبال ایران معرفی شد و در ترکیب استقلال در پست دفاع راست درخشید حالا بی تیم وسردرگم است او مصدومیت های سختی هم گذرانده و به دنبال این است که بااعتماد قلعه نویی به سطح اول فوتبال ایران برگردد عابدینی سابقه بازی در گسترش فولاد و تراکتورسازی را در کارنامه دارد.

ارسال نظر