|
|
کدخبر: ۱۷۸۱۳۲

تیم استقلال تهران امروز در بازی ای حساس و جذاب به مصاف تیم سپاهان اصفهان رفت و در دقایق پایانی از شکست گریخت.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، تیم استقلال تهران امروز در دیداری حساس و دیدنی در مقابل تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان به تساوی ۱ بر ۱ رسید، تساوی ای که نمیتواند برای هیچ یک از دو تیم استقلال و سپاهان مفید باشد ولی شاید باعثابقای منصوریان در استقلال شده باشد.

در این بازی منصوریان از سید حسین حسینی به جای مهدی رحمتی استفاده کرده بودکه البته نمایش بسیار خوبی داشت و حتی اگر در صحنه گل تیم سپاهان هم کمی مقصر باشد، در عوض چند بار دروازه استقلال را که با خطرات جدی مواجه شد، توانست نجات دهد و شاید همین عملکرد بسیار خوب باعثماندن او در دروازه تیم استقلال در بازی های بعدی این تیم باشد.

تیم استقلال تهران هم بارها دروازه تیم سپاهان را تهدید کرد که یا با واکنش های خوب الیویرا، دروازبان تیم سپاهان رو به رو شد و یا با بد شانسی تیرک دروازه که در این بازی برای سپاهانی ها در گرفتن توپ هتریک کرد، رو به رو میشد.

گل های این بازی در دقایق ۷۰ و ۹۲ توسط جلال الدین علی محمدی و بهنام برزای به ثمر رسید.

حالا باید دید آیا تیم استقلال میتواند این بازی خوب امروز خود را در نیم فصل دوم ادامه دهد یا ادامه راه برای استقلال با منوال نیم فصل اول که در یک بازی خوب اند و در یک بازی بد اند، ادامه پیدا خواهد کرد.

البته در این بازی هم علی رقم بازی خوب شاگردان علی رضا منصوریان باز هم ضعف خط دفاعی استقلال بسیار چشمگیر بود و در چند صحنه مدافعان استقلال، پی در پی دریبل میخوردند.

ارسال نظر