|
|
کدخبر: ۱۷۸۳۵۲

ساعاتی قبل دو تیم نفت تهران و استقلال تهران در ورزشگاه تختی در یک بازی حساس و مهم به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، امروز و در ساعاتی قبل دو تیم نفت تهران و استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی در بازی ای حساس به مصاف یکدیگر رفتند که استقلال توانست با درخشش امید ابراهیمی ۱ بر ۰ تیم خوب نفت تهران، فینالیست جام حذفی را شکست دهد و به آینده امیدوار باشد.

در این بازی همان طور که پیشبینی میشد، علی رضا منصوریان از ترکیب بازیکنان جوان خود مانند سید حسین حسینی و امید نور افکن و مجید حسینی و بهنام برزای و فرشید اسماعیلی و برخی با تجربه های تیم مانند خسرو حیدری و امید ابراهیمی مقابل نفت تهران استفاده کرد زیرا او بازی خوب آنها را در برابر سپاهان اصفهان در هفته آخر نیم فصل اول فراموش نکرده بود.

در نیمه اول بازی تقریبا پا یا پای پیش میرفت و دو تیم هم موقعیت هایی روی دروازه یک دیگر ایجاد کردند و در بعضی مواقع هم استقلال تیم برتر میدان بود.

در یک صحنه هم در نیمه اول شوت خطرناک بازیکنان نفت را که با زمین هم برخورد داشت و کار را برای حسینی سخت کرد، اما حسینی به زیبای هر چه تمام تر با دست مخالف این توپ را از درون دروازه بیرون کشید.

در نیمه دوم استقلال فشار خود را روی دروازه نفت بیشتر کرد تا اینکه توانست با یک ضربه ایستگاهی زیبا توسط امید ابراهیمی در دقیقه ۵۹ روی خطایی که بر روی کاوه رضایی انجام شده بود، به گل برسد.

تیم نفت بعد از دریافت گل یک پارچه حمله شد اما بازیکنان جوان استقلال که انگیزه بسیار زیادی برای برد داشتند، توانستند با دفاع بسیار زیبای خود اجازه گلزنی به مهاجمان نفت را ندهند و بردی با ارزش را کسب کنند.

این برد هم برای منصوریان و هم برای تیم استقلال بسیار هائز اهمیت بود، و میتواند انگیزه بسیار زیادی برای استقلال باشد و هواداران استقلال را به آینده بسیار امیدوار کند.

نکته جالب توجه عملکرد بسیار خوب حسین حسینی درون دروازه استقلال بود و شاید دیگر توانسته باشد تا جایگزین مهدی رحمتی با تجربه شود و باید دید تا مهدی رحمتی میتواند وجود یک رقیب را تحمل کند و تا هفته ۲۰ که آخر نقل و انتقالات نیم فصل است، در استقلال به گفته خود میماند یا اتفاق دیگری رخ خواهد داد.

حالا استقلال تهران با این برد با ارزش در برابر تیم خوب نفت تهران موقتا در رتبه پنجم قرار گرفت.

نفت تهران هم که در این بازی علی دایی را روی نیمکت خود نمیدید با این باخت موقتا به رتبه ششم سقوط کرد.

حالا هر دو تیم برای جایگاه ثابت خود در جدول باید منتظر بازی های فردا در لیگ برتر بمانند.

ارسال نظر