|
|
کدخبر: ۱۷۸۴۴۴

آلومینیوم اراک چند تغییر درراس ارکان مدیریتی خود برای جبران ناکامی های گذشته انجام داده امیدوار به موفقیت درآینده است.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز - بهمن اخوان مدیر عامل کارخانه آلومینیوم اراک که رئیس هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک است، با اقدامی شجاعانه و جسورانه دست به تغییرات گسترده در سطوح مختلف مدیریتی زد تا اشتباهات گذشته در این باشگاه اصلاح شود.

در همین راستا، طی حکمی از سوی ایشان، علی اکبر محمدی به سمت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک انتخاب و مشغول به کار شد. همچنین در همین حکم آقایان علیرضا دهشمند، احمد بهاری، محسن حاتمی، مهدی کیایی و صمد محمدی به عنوان اعضای هیات مدیره، سعید بیاتیان عضو هیات مدیره و خزانه دار و همچنین مهدی دولت آبادی به عنوان بازرس هیات مدیره انتخاب شدند.

همچنین علیرضا دهشمند مدیرعامل سابق این باشگاه با حضور در هیات مدیره، با حفظ سمت، قائم مقام مدیرعامل، سخنگوی باشگاه و هیات مدیره نیز گردید.

دهشمند در دوران تصدی مدیریتی اش در این باشگاه خدمات شایسته ای به فوتبال اراک ارائه داد و در دوره مدیریت وی این باشگاه از لیگ دو به لیگ یک صعود کرد. همچنین در دوران مدیریت وی بود که پای منصور پورحیدری اسطوره فوتبال کشور به فوتبال اراک باز شد تا منشاء خدماتی شایسته در این شهر باشد.

ناگفته نماند که در دوران مدیریت سابق این باشگاه، با توجه به تهیه امکانات خوب سخت افزاری و مالی، با سوء مدیریت تصمیمات درستی اتخاذ نشد.

تیم آلومینیوم اراک به همین دلیل و با توجه به داشتن ورزشگاه اختصاصی، هواداران زیاد و البته امکانات و شرایط مناسب مالی هرگز نتوانسته بود در حد انتظار نتیجه بگیرد. تیمی خصوصی که از تمام شرایط لازم برای باشگاهداری برخوردار است و چندین سال تجربه حضور درلیگ دسته اول رادارد و افرادی مانند منصور پورحیدری را در خدمت داشته است هنوز نتوانسته به لیگ برتر صعود کند این تیم مربیان داخلی و خارجی زیادی را در خود دیده از بگوویچ تا نامجو مطلق اما هیچکدام نتوانستند این تیم راحتی تامرز صعود به لیگ برتر بیاورندتیم های خصوصی مثل آلومینیوم که اززیرساخت مناسب و تیم های پایه خوبی برخوردارند حضورشان در لیگ برتر به رشد فوتبال ما کمک می کند.

ارسال نظر