|
|
کدخبر: ۱۷۸۹۶۰

په په از آن دسته از بازیکنان رئال بوده که که نبودش در ترکیب رئال همیشه قابل لمس بوده حالا باید دید جدایی اوکه معنای عدم حضور همیشگی او را میدهد باعثچه اتفاق هایی در رئال میشود.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، از په په به عنوان یکی از بهترین مدافعان قرن ۲۱ یاد شده است بسیاری از افراد می‌گویند او یه تیغ برنده در پاهای خود دارد که هرچیزی را که در جلوی وی قرار می‌گیرد. په په بازیکنی است با تکنیک مناسب، تاکتیک پذیری خوب، جاگیری عالی، هوش بالا و قدرت کنترل توپ فوق العاده، که توانسته از بدو ورودش به رئال و قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم به یکی از مهره های بی رقیب وکلیدی این تیم تبدیل شود به طوری که نبودش در بعضی بازی ها کاملا محسوس باشد.

حالا په په از ۲۵ روز پیش آزاد بوده تا با باشگاه های مدنظرش به مذاکره بپردازد؛ در حالیکه پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله رئال نیز از گزینه های پیش روی وی بود؛ با این حال به نظر می رسد که په په تصمیمش برای جدایی از رئال را گرفته و به سوپرلیگ چین خواهد رفت.

طبق ادعای کادنا کوپه، په په با پیوستن به هبی فورچون که پیگرینی مربیگری اش را بر عهده دارد، سالانه ۱۵ میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد که سه برابر حقوقی است که در حال حاضر رئال به وی می دهد.
رئال مادرید خواهان تمدید یک ساله قرارداد په په است؛ اما این بازیکن تمایل دارد قرارداد خود را دو سال تمدید کند و به همین دلیل دو طرف به اختلاف برخورد کرده اند.

با این شرایط رئال به دنبال جذب بازیکن جدیدی که بتواند جای او را پر کند است و برای این گزینه فیلیپه مونتیرو، جدی ترین گزینه سپیدپوشان برای جانشینی په په است. او ۲۷ سال سن دارد و در تیم پورتو توپ می‌زند. مسئولین رئال با جولیانو برتولاچی، مدیربرنامه های او در تماس بوده اند و توافقی برای حضور این مدافع برزیلی در تیمشان دست یافته اند.

مادرید حالا مذاکرات خود را با باشگاه پورتو آغاز کرده و رابطه خوب بین دو طرف، مخصوصا پس از پیوستن کاسیاس به این تیم، باعثشده مشکل خاصی در راه این انتقال وجود نداشته باشد. همچنین باشگاه پورتو باید ۱۰۰ میلیون بدهی خود را در طول تابستان پرداخت کند و فروش این مدافع برزیلی می‌تواند بخشی از این بدهی را جبران کند.

اینطور که به نظر میرسد مونتیرو جانشین احتمالی په په است و فصل بعد په په را در رئال نخواهیم دید و شاید گفت این برای رئال شروع یک بحران تازه است.

ارسال نظر

پربیننده ترین