|
|
کدخبر: ۱۷۹۰۱۵

عید امسال هم مسابقات ورزشی مهم و زیادی از تلویزیون پخش میشود که در این بخش قسمتی از آن را بررسی خواهیم کرد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، عید امسال هم مسابقات ورزشی مهم و زیادی از تلویزیون پخش میشود که در این بخش قسمتی از آن را بررسی خواهیم کرد.

این عید از لحاظ برگزاری مسابقات سال حساسی برای تیم ملی ما و ما ایرانی ها است، زیرا که تیم ملی ایران در دو بازی حساس در انتخابی جام جهانی باید به دیدار دو رقیب سر سخت خود برود، اولین بازی در روز ۳ فروردین است، که تیم ملی کشورمان در قطر از ساعت ۸:۳۰ دقیقه به وقت ایران باید به مصاف قطر برود، ایران در بازی رفت با گل های دقایق پایانی رضا قوچان نژاد و علیرضا جهانبخش با نتیجه ۰ _ ۲ قطر را در ورزشگاه آزادی مغلوب کرد.
همچنین در روز ٨ فرودین ساعت ۴:۳۰ دقیقه ی بعد از ظهر تیم ملی کشورمان به مصاف تیم ملی چین میرود. که این دیدار در صورتیکه ایران در بازی با قطر پیروز از میدان بیرون بیاید و چین بازی پیش روی خود با کره جنوبی را بازنده بیرون بیاید یا تساوی کند، تقابل تیم اول جدول و آخر جدول محسوب میشود.


اما بعد از اتمام دو دیدار حساس ایران و بازگشت بازیکنان دعوت شده تیم ملی به تیم هایشان، از ۱۱ فروردین دوباره لیگ برتر ایران با ۴ بازی که مهترین آن ها، مصاف ذوب آهن اصفهان رده چهارمی و استقلال خوزستان رده ششمی است آغاز میشود، که پیروزی استقلال خوزستان در این بازی یعنی جابجایی جایگاه دو تیم بایکدیگر.


اما در ادامه هفته ۲۵لیگ برتر روز ۱۲ فروردین ۳ تیم اول جدول به مصاف رقبای خود میروند، که در اولین بازی پرسپولیس به مصاف نفت آبادانی میرود که در معرض خطر سقوط به دسته ۱ قرار دارد، و کار ساده ای برای قدم برداشتن به سوی تحقق رویای ۹ ساله خود دارد، اما از سوی دیگر استقلال پس از حاشیه های فراوان در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد میرود و تراکتور در یک دیدار نه چندان دشوار باید به مصاف گسترش فولاد رده نهمی برود.


اما روز و ساعت برگزاری مسابقات ورزشی تیم ملی و لیگ ایران به همراه ذکر دیدار های غیر حساس به ترتیب زیر است:

پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱ / ۰۳

چین - کره جنوبی / ساعت: ۱۶:۰۵

قطر - ایران / ساعت: ۲۰:۳۰

ﺳﻪشنبه ۱۳۹۶/۰۱ / ۰۸

ایران - چین / ساعت: ۱۶:۳۰

جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

پیکان - ماشین‌سازی‌تبریز / ۱۷:۰۰
پدیده - صبای قم / ۱۷:۰۰
نفت تهران - سیاه جامگان / ۱۷:۰۰
استقلال خوزستان - ذوب آهن / ۱۸:۵۰

شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

صنعت نفت آبادان - پرسپولیس / ۱۶:۳۰
سپاهان - سایپا / ۱۷:۰۰
استقلال - فولاد / ۱۸:۵۰
تراکتورسازی - گسترش فولاد / ۱۹:۱۵

ارسال نظر