|
|
کدخبر: ۱۷۹۰۸۶

کوتینیو هاثبک برزیلی لیورپول که روز های خیلی خوبی را با این تیم پشت سر میگذارد با پیشنهاد وسوسه انگیز مسئولان بارسلونا رو به رو شده است.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز،بارسلوناکه اخیرا طبق گفته های رسانه ها به دنبال کوتینیو ستاره ی این روز های لیورپول است حاضر است مبلغ خوبی را برای جذب او بدهد گرچه که جذب کوتینیو برا بارسلونا با دو حذف دو هافبک عالی این تیم همراه است که شاید یکی از آن دو اینیستا به دلیل سن بالایش یا راکیتیچ برای افت محسوسش باشد.

کوتینیو که فوتبال خود را از واسکو دوگاما برزیل آغاز کرد و سپس به باشگاه اینتر میلان پیوست که در زمان حضور در این تیم به صورت قرضی به اسپانیول پیوست.
در ژانویه سال ۲۰۱۳، کوتینیو با امضای قراردادی به ارزش ۸.۵ میلیون پوند به باشگاه لیورپول پیوست و با توجه به درخشش او در این باشگاه، هواداران جایگاه کوپ و هم باشگاهی‌هایش لقب جادوگر کوچک را به وی دادند
طبق قرارداد جدید او با باشگاه فوتبال لیورپول تا سال ۲۰۲۲هفته‌ای ۱۵۰ هزار پوند دستمزد می‌گیرد و در یکی از بندهای قرارداد او آمده است هیچ تیم انگلیسی نمی‌تواند او را به خدمت بگیرد.


حالا یکی از کاریکاتوریست های معروف در اقدامی جالب کاریکاتوری بامزه در مورد پیشنهاد وسوسه انگیزهبارسلونابرای جذب کوتینیو از لیورپول کشیده است.

ارسال نظر