|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۵۰

دور برگشت جام باشگاه های آسیا

امروز پرسپولیس در حالی به مصاف الهلال عربستان میرفت که در صورت مساوی و باخت در این بازی احتمال صعودش در صورت برد الریان در برابر الوحده تقریبا رو به صفر میرفت.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امشبپرسپولیسدر حالی به مصاف الهلال عربستان میرفت که در صورت مساوی و باخت در این بازی احتمال صعودش در صورت برد الریان در برابر الوحده تقریبا رو به صفر میرفت.
پرسپولیس با کسب ۶ امتیاز امیدوار به کسب موفقیت در دو دیدار آتی خود بود تا موفق شود به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا شانس رقابت در مراحل بعدی را نیز برای خود حفظ کند؛ سایت کنفدراسیون آسیا در یادداشتی کوتاه به شرایط صعود و وضعیت چهارم لیگ قهرمانان آسیا با حضور چهار تیم الریان قطر، الهلال عربستان،پرسپولیسایران و الوحده امارات پرداخته بود.
امروز تیم صدرنشین الهلال با تیم رده سومی پرسپولیس دیدار بازی کرد و تیم رده دومیِ الریان به مصاف تیم انتهای جدولیِ الوحده میرفت. الهلال عربستان در صورت برتری در برابر پرسپولیس و کسب سه امتیاز جواز صعود از گروه را به دست میاورد، ولی پرسپولیس در صورت غلبه بر حریف سعودی ۸ امتیازی میشد و برای صعود چشم به هفته‌ی پایانی میدوخت. در صورتی که پرسپولیس سه امتیاز بازی با الهلال را میگرفت و الریان نیز الوحده را شکست میداد، تیم قطری ضمن این که حذف الوحده را مسجل میساخت و میتوانست، شانس خود برای صعود را افزایش دهد تا در بازی ششم تنها به یک تساوی نیاز داشته باشد.
اما امروز، پرسپولیس با تساوی ارزشمند در مسقط برابر الهلال شانس صعود خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را در روزی که به شدت از نظر پتانسیل فردی روی نیمکت با مشکل مواجه بود، حفظ کرد.
شاگردان برانکو با ارائه بازی درخشان و خلق موقعیت‌های مناسب می‌توانستند در مسقط الهلال را با شکست همراه کنند اما بدشانسی و بی دقتی مانع از رقم خوردن این اتفاق برای آنها شد، با این حال این تساوی و در ادامه خبر شکست الریان مقابل الوحده باعثشد تا آنها اکنون شانس بالایی برای صعود داشته باشند.

ارسال نظر