|
|
کدخبر: ۱۸۰۴۷۹

علی دایی نشست مطبوعاتی امروز پیش از دیدار مقابل گسترش فولاد تاکید کرد مهدی ترابی وینگر ملی‌پوش خود را از دست نخواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، ترابی که در این فصل یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران و از ارکان بالانشینی سایپا به حساب می‌آید قصد دارد برای گذراندن سربازی به یک تیم نظامی برود و پس از آن بتواند با خیال راحت خود را آماده یک انتقال خارجی کند. او که با دوراندیشی مجید جلالی و عقد قراردادی 5 ساله به سایپا پیوسته یک سال دیگر با نارنجی‌پوشان قرارداد دارد اما اگر قصد بر سربازی رفتنش باشد، سایپا نمی‌تواند او را در جمع بازیکنان خود نگه دارد.


دایی اما امروز به ترابی اینطور نصیحت کرد که با دیدن سایر بازیکنانی که برای سربازی به تیم‌های نظامی رفته‌اند، این کار را انجام ندهد. او که احتمالا با تیمش به لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد به ادامه درخشش ترابی نیازمند است. اگرچه این بازیکن با استعداد و خوش اخلاق بال‌هایش را برای پرواز باز کرده و می‌تواند یکی از مهمترین فوتبالیست‌های ایران برای یک دهه آینده باشد.

اینکه بین ترابی و سایپا چه خواهد گذشت هنوز مشخص نیست اما این بازیکن که فعلا تمرکز خود را روی سایپا گذاشته بخشی از این توافق و تصمیم‌گیری خواهد بود.

ارسال نظر