|
|
کدخبر: ۱۸۰۵۹۳

وینچنزو مونتلا، مربی ایتالیایی، بعد از اخراج از سویا، اعلام کرد که هرگز تجربه کار در این باشگاه را فراموش نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مونتلا که در میانه فصل از میلان اخراج شده بود، در سویا هم نتوانست کارش را حفظ کند و در فاصله سه هفته تا پایان رقابت های این فصل لالیگا، از کار برکنار شد.

او در پیام خداحافظی اش به سایت رسمی باشگاه آندلسی گفت:" از هواداران متشکرم که فوق العاده بودند. مایلم از بازیکنان تشکر کنم؛ آنها تلاش فوق العاده ای داشتند که بیشتر آن برای من بود. همچنین می خواهم از همه آنهایی که برای باشگاه کار می کنند و من نتوانستم با آنها خداحافظی کنم، تشکر کنم.

من به خاطر روزهای آخر واقعا ناراحتم اما می توانم بگویم که تا پایان با قدرت و اشتیاق کار کردم. مطمئنم که باشگاه می تواند سهمیه اروپایی کسب کند و به همین دلیل، از هواداران می خواهم که به بازیکنان نزدیک باشند و از آنها کاملا حمایت کنند.

مونتلا: تجربه کار در سویا را هرگز فراموش نمی کنم

می خواهم از همه تشکر کنم؛ باشگاه، رئیس، بازیکنان و هواداران. این تجربه فوق العاده ای بود. ما توانستیم تاریخ سازی کنیم و به همین دلیل مربی شما بودن برای من یک افتخار بود.

ما نتیجه همه تلاش های مان در چمپیونزلیگ و کوپا دل ری را گرفتیم. از همه متشکرم. این تجربه ای بود که هرگز فراموش نمی کنم."

سویا با هدایت مونتلا توانست منچستریونایتد را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست بدهد و به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها راه پیدا کنند؛ اتفاقی که برای اولین بار در تاریخ این باشگاه رخ داد.

تیم او همچنین به فینال کوپا دل ری رسید اما در دیدار فینال با پنج گل مغلوب بارسلونا شدند.

ارسال نظر