|
|
کدخبر: ۱۸۰۷۹۳

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول شوخی جالبی با محمد صلاح انجام داد و مدعی شد که ستاره مصری حتی برای پیاده شدن از ماشینش هم جایزه خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، صلاح موفق شد رکورد گلزنی را در لیگ برتر بشکند و با 32 گل، بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر در یک فصل با 38 بازی نام بگیرد. هافبک مصری توانست کفش طلا را از آن خود کند و همچنین عنوان بهترین بازیکن از سوی اتحادیه لیگ برتر، بهترین بازیکن از سوی نویسندگان فوتبالی و بهترین بازیکن از سوی بازیکنان لیگ را به خود اختصاص دهد. حال کلوپ مدعی شد که صلاح به خاطر پیاده شدن از ماشین هم جایزه خواهد گرفت.

کلوپ: صلاح برای پیاده شدن از ماشین هم جایزه می‌گیرد

او گفت:" فکر می‌کنم همه ما بتوانیم تصور کنیم اگر هر روز همه به شما بگویند که فوق العاده هستید، چه خواهد شد. آنها نه تنها می‌گویند فوق العاده هستید، بلکه به شما یک اسکار هم بدهند، یک جایزه برای این، یک جایزه برای آن. فکر می‌کنم صلاح برای پیاده شدن از خودرو، بدون اینکه تصادف کند هم جایزه خواهد گرفت. بنابراین حفظ تمرکز برای او بسیار دشوار خواهد بود."

کلوپ معتقد است که صلاح می‌تواند بهتر از این‌ها نیز کار کند. او ادامه داد:" او این فصل را عالی بازی کرد ولی هنوز جوان است و پتانسیل بالایی برایش پیشرفت دارد. این خبر خیلی خوبی برای ما و اوست."

ارسال نظر