|
|
کدخبر: ۱۸۰۹۳۳

کاپیتان کاتالان‌ها در مراسم وداع احساسی‌اش با این تیم برای آخرین بار با هواداران صحبت کرد.

به گزارش امید نیوز ، یکشنبه شب در ورزشگاه نوکمپ هر چیزی بی‌اهمیت بود جز آندرس اینیستا و وداع با کاپیتان کهنه‌کاری که 22 ساله از عمرش را در کنار بارسلونایی‌ها سپری کرد.

او که دوران کودکی‌اش را با این تیم آغاز کرد، با شرایطی خاص 16 فصل حضورش در تیم اصلی باشگاه بارسلونا به پایان رساند. دو جامی که اینیستا در این فصل با بارسلونا کسب کرد - در لالیگا و در جام حذفی اسپانیا - مجموع جام‌های دوران بازیگری او در رده ملی و باشگاهی را به 35 جام افزایش داد تا شماره 8 بارسایی‌ها در میان تمام فوتبالیست‌های تاریخ اسپانیا بازیکنی باشد که بیشترین جام را برده است.

اینیستا: پوشیدن پیراهن بارسلونا برایم مایه افتخار بود

این بیست و پنجمین قهرمانی بارسلونا در تاریخ لالیگا و هفتمین قهرمانی‌اش در 10 سال اخیر بود که برخلاف سنت همیشگی این رقابت‌ها (در اسپانیا جام قهرمانی لالیگا در اولین بازی خانگی فصل بعد تیم قهرمان اهدا می‌شود) امسال برای تجلیل از اینیستا به شیوه‌ای خاص توسط لوئیس روبیالس رئیس جدید فدراسیون فوتبال اسپانیا به اینیستا اهدا شد تا آن را برای آخرین بار بالای سر ببرد.

اینیستا: پوشیدن پیراهن بارسلونا برایم مایه افتخار بود

اینیستا در مراسم وداع خاصی که باشگاه بارسلونا برای او ترتیب داده بود، مراسمی که در آن تمام بازیکنان تیم پیراهن شماره را به تن داشتند، به بارسایی‌ها و هواداران‌شان گفت: من از اینجا می‌روم اما همه شما تا ابد در قلب من خواهید ماند. این 22 سال حیرت‌‌آوری که در کنار شما بودم و پوشیدن پیراهن بارسلونا برایم مایه افتخار بود. از همه شما به خاطر عشق و احترامی که از زمان ورودم به این باشگاه، از وقتی که به عنوان یک پسر بچه آمدم تا الان که به عنوان یک مرد می‌روم، نشان دادید تشکر می‌کنم.

ارسال نظر