|
|
کدخبر: ۱۸۱۱۲۲

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری جاده گفت: برای حضور در بازی های آسیایی از لحاظ تجهیزات و حضور در مسابقات تدارکاتی ضعف داریم.

رسول هاشم کندی در گفتگو با ایسنا در باره ی وضعیت تیم ملی دوچرخه سواری جاده بیان کرد: در اردوی رشت ریزش نفرات را داشتیم و تقریبا به ترکیب اصلی نزدیک شدیم. در حال حاضر 6 نفر در بخش مردان (مهدی سهرابی، میرصمد پورسیدی، سعید صفرزاده، بهنام آرین، محمد گنج خانلو و محمد رجبلو) و دو نفر در بخش بانوان (سمیه یزدانی و ماندانا دهقان) را در اردو داریم. نفرات حاضر در اردو بسیار خوب هستند و در نظر داریم ترکیبی از نفرات با تجربه و جوان را به بازی های آسیایی بفرستیم.

او ادامه داد: البته با توجه به مشکلات مالی که همه فدراسیون ها دارند مسابقات تدارکاتی کمتری در پیش داریم وآن تعداد مسابقه تدارکاتی که روی کاغذ انتظار داشتیم شرکت کنیم،برآورده نشده است. درواقع وضعیت تجهیزات و مسابقات تدارکاتی نقاط ضعف ما هستند که امیدوارم با تمرینات و همان حداقل مسابقات تدارکاتی که می رویم، نقاط ضعفمان را بپوشانیم. با این حال فدراسیون دارد تلاش خود را می کند که امیدوارم مشکلات حل شود.

سرمربی تیم ملی جاده در مورد وضعیت گودرزی پس از زمین خوردن گفت: چشم گودرزی خوشبختانه آسیب جدی ندیده است اما آسیب دیدگی صورتش زیاد است. حالا باید دوره نقاهت را بگذراند و امیدواریم به تمرینات برگردد و آمادگی لازم را دوباره کسب کند. او از شانس های کسب مدال برای ما در بازی های آسیایی است و امیدواریم برگردد و خودش را به آمادگی خوبی برساند. البته با توجه به اینکه ورزشکار قوی است به احتمال زیاد می تواند برگردد. با این حال هنوز نمی توان در مورد رسیدن یا نرسیدن او به بازی های آسیایی حرفی زد و باید منتظر باشیم تا دوره نقاهتش تمام شود.

او با اشاره به حضور تیم جاده در مسابقات ترکیه گفت: با شش رکابزن هفته آینده به ترکیه می رویم تا در مسابقات این کشور شرکت کنیم. پس از آن مسابقه قهرمانی کشور را پیش رو داریم و بعد از آن مسابقات، 2 نفر را برای ماده اومنیوم پیست به مسابقات مالزی، چین، کره و ژاپن اعزام می کنیم و هر کدام بهتر باشند در بازی های آسیایی رکاب خواهند زد. برای جاده هم تلاش می کنیم غیر از ترکیه در تور هلند هم شرکت کنیم.

ارسال نظر