|
|
کدخبر: ۱۸۱۵۳۹

مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از روز سختی که در خیابان سئول گذراند به دفتر کارش در باشگاه استقلال بازگشت.

به گزارش امیدنیوز : امروز مدیرعامل استقلال روز سخت و پر کاری را پشت سر گذاشت. وی که جلسه ای در وزارت ورزش با مسئولین این وزارتخانه داشت با تجمع هواداران ناراضی تیمش مقابل درب این وزارتخانه مواجه شد. هواداران معترض به تبعیض اسپانسر مشترک تیم شان با رقیب و سیاست های وزیر ورزش در قبال این تیم معترض بودند و خواهان رسیدگی به اعتراضات شان بودند.

افتخاری که با جمع هواداران ناراضی تیمش مواجه شد ناچار شد قبل از حضور در نشست با مسئولین وزارتخانه در جمع هواداران ناراضی تیمش حضور یافته و به منظور آرام کردن آنها در جمع شان صحبت کند. افتخاری سعی کرد بعد از شنیدن صدای اعتراض هواداران ناراضی تیمش در خصوص تمدید با ستاره های فصل گذشته این تیم اطلاعاتی در اختیار هواداران قرار دهد.

وی در جمع هواداران از قطعی شدن تمدید با وریا غفوری و راضی کردن امید ابراهیمی برای ماندن در این تیم صحبت کرد و همچنین از حل مشکلات مالیاتی تیام و جباروف صحبت کرد. افتخاری سرانجام توانست هواداران ناراضی تیمش را آرام کرده و بعد از آن از جمع هواداران جدا شد و به ساختمان وزارت ورزش رفت.

مدیرعامل آبی ها بعد از ساعاتی وزارت ورزش و جوانان را با چهره ای راضی ترک کرد. هرچند از جزییات صحبت های تبادل شده بین مدیرعامل استقلال و تصمیم سازان وزارت ورزش اطلاعی در دست نیست، اما به احتمال زیاد این نشست از نظر افتخاری مثبت تلقی شده و وی را به آینده کاری اش در باشگاه امیدوار ساخته است.

ارسال نظر