|
|
کدخبر: ۱۸۱۶۹۴

ساری - ایرنا - مالک تیم فوتبال خونه به خونه بابل در حالی با انتشار بیانیه ای انصرافش را از حضور در لیگ دسته یک اعلام کرده است که رییس هیات فوتبال مازندران می گوید هیچ نامه ای تاکنون در این باره دریافت نکرده است .

به گزارش خبرنگارایرنا، برادران حسن زاده که مالکیت باشگاه خونه به خونه را در اختیار دارند روز دوشنبه در بیانیه خود از آنچه که تاخیر بیش از سه ماهه در روند رسیدگی پرونده شکایتشان از صعود نساجی مازندران به لیگ برتر نامیدند ، به عنوان علت کناره گیری از ادامه حضور در لیگ دسته یک نام بردند.
خونه به خونه که در چند سال اخیر عنوان متمول ترین تیم لیگ یکی را یدک می کشید ، با گل شماری کمتر نسبت به تیم نساجی قائمشهر از صعود مستقیم به عنوان تیم دوم به لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور بازماند.
در چند ماه گذشته حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه پیگیر ادعایش مبنی بر تبانی در دیدار هفته پایانی نساجی مقابل راه‌آهن و موضوع صغر سنی یکی از بازیکنان این تیم بود.
مسئولان این تیم امیدوار بودند با نتیجه‌بخش بودن شکایت‌هایشان به جای نساجی لیگ‌ برتری شوند ، موضوعی که از نظر مسئولان فدراسیون فوتبال و دیگر دست اندرکاران این رشته ورزشی محملی برای رسیدگی نداشت .
قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه در بیانیه خود مدعی شده است که فدراسیون فوتبال با وقفه ای بیش از سه ماهه نشان داده که قصد دارد با وقت کشی به هدفش برسد و به همین منظور باشگاه خونه به خونه و هوادارانش را ماهها در انتظار نگه داشته است .
در این بیانیه آمده است : بنده مجبورم به هواداران خونه به خونه اعلام کنم دیگر با اعصاب و احساساتتان بازی نخواهیم کرد و در لیگ یک تیمداری نخواهیم کرد.
مالک باشگاه خونه به خونه در این بیانیه همچنین ادعاهایی را در ارتباط با دیدارش با رییس فدراسیون فوتبال مطرح کرده است .
** انصراف صحت ندارد
رئیس هیات فوتبال مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا انصراف تیم خونه به خونه از رقابت های لیگ یک را رد کرد و گفت که تاکنون به صورت مکتوب این باشگاه انصرافش را به هیات فوتبال اعلام نکرده است .
غلامرضا بهروان افزود : اگر باشگاه خونه به خونه قصد کناره گیری دارد، باید به صورت مکتوب به هیات فوتبال استان اعلام کند و ما هم انصرافنامه را به فدراسیون و سازمان لیگ ارسال کنیم.
وی گفت : علاوه بر این ، تیم خونه به خونه در قرعه کشی رقابت های لیگ یک که از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران انجام می شود نیز حضور دارد.
بیانیه انصراف خونه به خونه در حالی منتشر شده است که تنها یک گام تا شروع رقابت های لیگ برتر باقی است و فوتبال دوستان مازنی پس از 13 با تیم نساجی قائمشهر خود را مهیا برای حضور در این رقابت ها می کنند.
کارشناسان فوتبال بیانیه امروز خونه به خونه را در حالی که هنوز انصرافش را به صورت مکتوب به مجاری قانونی ارسال نکرده است ، حاشیه سازی جدید این تیم با تداوم اتهام زنی به نماینده مازندران در لیگ برتر می دانند که نتیجه ای جز تلخ کردن کام فوتبال دوستان مازندران ندارد .
مالک تیم خونه به خونه که با گل شماری از رقابت به نساجی قائمشهر در صعود به رقابت های لیگ برتر بازماند ، از همان دقایق اولیه با اتهام زنی تحت عنوان تبانی در بازی آخر نساجی برابر راه آهن در تهران حاشیه سازی ها را شروع کرده بود .
این حاشیه سازی ها که عمدتا با توسل به شبکه های اجتماعی دنبال شد تا جایی پیش رفت که عدم حضورشان در فینال جام حذفی برابر استقلال تهران را هم به بررسی نشدن شکایتشان از سوی فدراسیون فوتبال نسبت داده بودند.
مالکان باشگاه خونه به خونه در پی نتیجه نگرفتن از اتهام تبانی در بازی آخر لیگ برتر میان نساجی و راه آهن تهران ، موضوع صغر سنی یکی از بازیکنان نساجی را در دربی مازنی ها پیش کشیدند و شکایت جدیدی را به فدراسیون فرستادند که ظاهرا این مورد هم نتیجه بخش نبوده است .
امیدواری به طرح صغر سنی یکی از بازیکنان نساجی برای تغییر وضعیت این تیم در صعود به لیگ برتر در حالی بود که طبق قانون فوتبال در صورت اثبات تبانی و صغر سنی این بازیکن متخلف است که جریمه می شود و هیچ تاثیری این اتهام در نتیجه بازی نخواهد داشت.
به اعتقاد کارشناسان فتبال اگر مالکان تیم خونه به خونه بابل صرف نظر از ضعف مدیریتی باشگاهشان بتوانند برنامه ریزی مدونی برای فصل جاری داشته باشد ، می توانند با به حاشیه راندن حاشیه ها یکی از گزینه های صعود به لیگ برتر باشند.
در فصل گذشته رقابت های لیگ یک تیم های نساجی قائمشهر و خونه به خونه بابل به نمایندگی از مازنی ها حضور داشتند که در پایان فصل تیم نساجی با گل شماری توانست از تیم همسایه اش پیشی بگیرد و پس از 25 سال خود را به لیگ برتر برساند.
در هیجدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر که سوت آن از چهارم مرداد نواخته می شود، نساجی قائمشهر در استادیوم خانگی میزبان ذوب آهن اصفهان است.
6982/7327/1654

ارسال نظر