|
|
کدخبر: ۱۸۱۷۰۷

سازمان تربیت بدنی آستان قدس رضوی اعلام کرد که در هر ساعتی که مقرر شود آمادگی برگزاری بازی دو تیم پدیده و پرسپولیس را در این ورزشگاه دارد.

به گزارش" ورزش سه" در حالی که بر اساس اعلام سازمان لیگ بازی دو تیم پدیده و پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر قرار بود در سال 20:30 در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود اما شورای تامین شهر مشهد با این ساعت مخالفت کرده و اعلام کرده است این بازی باید ساعت 18:30 برگزار شود.


در همین رابطه اخباری منتشر شد که که تربیت بدنی آستان قدس رضوی(ع) با ساعت برگزاری بازی توسط سازمان لیگ مخالف است. در همین رابطه علی اکبر هاشمی جواهری مدیر موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در گفت و گو با ورزش 3 گفت:« متاسفانه مشکلاتی به وجود آمده ، سازمان لیگ برای ساعت 20:45 بلیط صادر کرده اما شورای تامین گفته است با انجام بازی در این ساعت مخالف است و بازی باید 18:30 برگزار شود. این موضوع باعث شده تا تعابیر و تفاسیری به وجود بیاید که تربیت بدنی آستان قدس مخالف این جریان است.»


او افزود:« ما از همین جا اعلام می کنیم که تربیت بدنی آستان قدس رضوی آمادگی برگزاری این مسابقه را در ورزشگاه امام رضا(ع) در هر ساعتی از شبانه روز که مقرر شود داریم. به این ترتیب هر ساعتی را که مسئولان صلاح می دانند اعلام کنند تا بازی در آن ساعت برگزار شود.

ارسال نظر