|
|
کدخبر: ۱۸۱۹۳۷

‎ملی‌پوش روئینگ ایران با بیان اینکه برای مسابقات بازی‌های آسیایی 2018 آماده است، نسبت به کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال ابراز امیدواری کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، مهسا جاور بانوی ملی‌پوش روئینگ در بازی‌های آسیایی اندونزی اظهار داشت: شرایط خیلی خوب است همه چیز خوب پیش می‌رود. از فردا صبح هم مسابقات‌مان شروع می شود. حدود 5 روز است که اینجا هستیم و هر روز نزدیک دو ساعت صبح و عصر تمرین داشته‌ایم و آماده هستیم.

وی درباره مسابقه خود عنوان کرد: در تک نفره سنگین وزن رقابت می‌کنم که در این ماده 12 نفر هستیم. تمام کشورهای آسیایی با نفرات خوب‌شان شرکت کرده‌اند. رقابت سنگین و نزدیکی خواهم داشت و امیدوارم بتوانم خودم را ثابت کنم و مدال خوش‌رنگ داشته باشم.

ملی‌پوش روئینگ ایران گفت: هفت کشور هم در روئینگ چهار نفره شرکت می‌کنند و ما هم برای خوش‌رنگ‌ترین مدال می‌جنگیم. فردا اولین مسابقه من ساعت 9:40 به وقت محلی است و بعد از دو ساعت اولین مسابقه چهار نفره‌مان شروع می‌شود.

جاور در خصوق قایق‌های جدید تیم ملی نیز گفت: قایق‌هایی که ایران سفارش داده بود اینجا آمده و با آنها مسابقه می‌دهیم و از اینجا به تهران می‌بریم.

ارسال نظر