|
|
کدخبر: ۱۸۲۸۳۶

فوتبال جهان - سرمربیان تیم‌های ملی هلند، پرتغال و اوکراین درباره قرعه این تیم‌ها در مرحله انتخابی یورو 2020 اظهارنظر کردند.

به گزارش امید نیوز ،  رونالد کومان سرمربی تیم ملی هلند از قرعه این تیم در مرحله انتخابی یورو 2020 با وجود همگروه شدن با تیم ملی آلمان ابراز رضایت کرد. کومان که تیمش در مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا نیز با ژرمن‌ها همگروه بود و آنها را شکست داد، گفت: آلمان در گروه ماست، سخت‌ترین تیم سید دوم. ما به تازگی مقابل آنها بازی کرده‌ایم. هم ما آنها را می‌شناسیم هم آنها ما را می‌شناسند. سایر تیم‌های گروه قابل قبول هستند. نگاه من به قرعه تیمم مثبت است.

در همین حال فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها از همگروه نشدن با آلمانی‌ها ابزار خرسندی کرد و گفت: سه کاندیدا برای کسب دو سهمیه گروه ما وجود دارد و پرتغال یکی از آنهاست (اوکراین و صربستان دو مدعی دیگر هستند). ما از رویارویی با آلمان گریختیم اما آنها هم از مصاف با ما گریختند. اوکراین و صربستان هم رقبای سرسختی هستند. هر دو آنها از گروه‌های‌شان در لیگ ملت‌ها صعود کرده‌اند. اوکراین همیشه تیم مشکل‌سازی بوده‌ است. مصاف‌مان با لیتوانی و لوکزامبورگ هم آسان نخواهد بود چون آن دو تیم هم نشان داده‌اند که با سرعت در حال پیشرفت هستند. گروه سختی داریم اما پرتغال باید برای آن آماده باشد.

آندری شوچنکو، سرمربی تیم ملی اوکراین نیز به قرعه این تیم واکنش نشان داد. ستاره سابق خط حمله این تیم گفت: می‌دانستیم که کارمان به هیچ عنوان آسان نخواهد بود. سخت‌ترین تیم سید سوم، صربستان در گروه ما قرار گرفته است، همینطور قهرمان دوره قبلی رقابت‌ها. با این حال ما هم تیم خوبی داریم و سعی می‌کنیم که هدف‌مان را محقق کنیم.

ارسال نظر