|
|
کدخبر: ۳۲۲۲

باز هم حاج حسین دست به جیب شد و پرسپولیس را از بحران نجات داد. حسین هدایتی پس از صحبت با سرمربی پرسپولیس هزینه رضایتنامه محمدرضا خلعتبری را برای پیوستن به این تیم تقبل کرد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها پیش به دنبال جذب محمدرضا خلعتبری بود اما از آنجایی که این بازیکن با تیم فوتبال عجمان قرارداد داشت، این باشگاه اماراتی درخواست یک میلیون دلار برای صدور رضایت نامه او را کرده بود. مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از چند دور مذاکره موفق شدند مبلغ رضایت نامه را ۷۵۰ تا ۸۰۰ هزار دلار کاهش بدهند.

درحالی که پیش از این رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود که یک فرد خیر هزینه‌های مربوط به صدور رضایت‌نامه و انتقال این بازیکن به پرسپولیس را تقبل کرده است اما علی دایی از پرداخت این مبلغ توسط حسین هدایتی خبر داد.

دایی در این خصوص گفت: امروز با هدایتی صحبت کردم و او وقتی شرایط را دید پذیرفت هزینه رضایت نامه خلعتبری را برای حضور در پرسپولیس قبول کند. من شرایط را برای هدایتی توضیح دادم و او هم وقتی علاقه هوادارن پرسپولیس به حضور این بازیکن را دید، روی من را زمین نیانداخت و اعلام کرد همه هزینه رضایت نامه او را پرداخت می‌کند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: هدایتی با این کار نشان داد که یک پرسپولیسی واقعی است و جای دارد از او که کمک کرد زمینه حضور خلعتبری در پرسپولیس فراهم شود، تشکر کنم.

ارسال نظر