|
|
کدخبر: ۴۲۰۷۰

سرمربی پیشین تیم‌های فوتبال چین و نیجریه در همایش بین‌المللی علم و فوتبال تاکید کرد که چیزهای زیادی از کی‌روش یاد گرفته است.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، دومین همایش بین‌المللی علم و فوتبال از ساعت ۱۰ صبح امروز(چهارشنبه) در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما آغاز شد.

مهمترین سخنرانی روز اول مربوط به بورا میلوتینوویچ بود. با توجه به اینکه این مربی تاکنون با ۵ تیم مختلف در جام‌جهانی حاضر بوده در مورد موضوع مربیگری موفق در فوتبال سخنرانی کرد. این سخنرانی با استقبال بسیاری از پیشکسوتان فوتبال ایران روبرو شده بود. درخشان، ابوالقاسم‌پور، تارتار، بیژن طاهری، طباطبایی، پیوس، دست‌نشان، نامجومطلق، نکیسا و رافت از جمله پیشکسوتان حاضر در این سخنرانی بودند. در ضمن دبیر کارگاهی که میلوتینوویچ در خصوص آن سخنرانی کرد ذوالفقارنسب و حاج‌رضایی بودند.

در اواسط صحبت‌های میلوتینوویچ، کارلوسکی‌روشو سیموئز سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال ایران وارد سالن شدند. در این هنگام میلوتینوویچ از این ۲ دعوت کرد که به روی سن بروند. بورا ابتدا رو به سیموئز کرد و گفت: وقتی جوان بودم به سبک بازی شما علاقه‌مند بودم. بورا پس از اینکه کی‌روش را در آغوش گرفت به او گفت که چیزهای زیادی از سرمربی تیم ملی یاد گرفته است. بعد از این صحنه همه حضار برای آنها دست زدند.

در ابتدای این مراسم بی‌نظمی بسیاری وجود داشت و ترافیک طولانی در ورودی مرکز همایش‌های صداوسیما بوجود آمده بود. این ترافیک باعثشد خیلی از حضار اتومبیل‌های خود را در همان مسیر ورودی به سالن همایش‌ها پارک کنند. ضمن اینکه توزیع آی‌دی‌کارت‌ها هم بسیار بی‌نظم برگزار شد به طوری که آی‌دی کارت‌های خبرنگاران و مسئولان فدراسیون با هم در یک مکان قرار داشت و هر کسی باید خودش کارت خودش را پیدا می‌کرد.

ارسال نظر