|
|
کدخبر: ۸۶۵

تفتیان:

دونده سرعتی ایران بدشانسی و میزبانی نامناسب کشور میزبان را علت ناکامی دوومیدانی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا دانست.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، حسن تفتیان در خصوص رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا عنوان کرد: واقعا حرفی برای گفتن ندارم چرا که اصلا شرایط برگزاری مسابقات خوب نبود و در هندوستان که میزبان مسابقات بود، بی‌‎‎نظمی حرف اول را می‌زد.

وی با بیان اینکه بدشانسی گریبانگیر ورزشکاران ایرانی شد، اظهار داشت: بچه با رکوردهای خودشان می‌توانستند روی سکوهای نخست آسیا قرار بگیرند اما نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که نتوانستیم آن طور که باید و شاید در هندوستان ظاهر شویم.

دارنده مدال طلای جام کازانف قزاقستان تصریح کرد: شرایط آب و هوایی بسیار بد بود و مسئولان برگزاری رقابت‌ها خیلی ضعیف عمل کردند. خرابی دستگاه فتوفینیش و تفنگ یکی از هزاران مشکل این مسابقات بود و بارندگی شدید در این شهر یکی از دلایل موفق نشدن دوومیدانی کاران ایران بود.

تفتیان گفت: تمرینات بسیار سختی را برای مسابقات قهرمانی آسیا داشتم و هدف این بود که قهرمان این پیکارها شوم اما در زمان مسابقه فینال آسیب دیدم و نتوانستم به خوبی بدوم.

به گزارش تسنیم، حسن تفتیان در فینال ۱۰۰ متر مسابقات جام کازانف قزاقستان با ثبت زمان ۱۰ ثانیه و ۱۵ ثانیه علاوه بر شکستن رکورد ایران و کسب مدال طلای این رقابت‌ها، ورودی A مسابقات قهرمانی جهان در روسیه را کسب کرد.

ارسال نظر