|
|
کدخبر: ۸۸۰۸۹

ستاره آرژانتینی بارسلونا از شرایط روحی و بدنی خوب خود خبر داد.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، ستاره آرژانتینیبارسلونااز شرایط روحی و بدنی خوب خود خبر داد.

لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی بارسلونا پس از مدت‌ها آسیب دیدگی‌ سرانجام در تمرین آبی اناری‌ها حضور یافت. او از این که به جمع هم تیمی‌هایش پیوسته است بسیار خوشحال است.

مسی در صفحه اجتماعی چینی خود نوشت: از این که بار دیگر به جمع هم تیمی‌هایم پیوسته‌ام بسیار خوشحال هستم. من در شرایط بدنی و روحی بسیار خوبی هستم. امیدوارم که بتوانم به تیمم کمک کنم.

مسیدر تمرین روز جمعه بارسلونا بسیار آماده نشان داد و سه گل هم به ثمر رساند. ۱۳ هزار هوادار بارسلونا برای حمایت از ستاره محبوب خود به تمرین این تیم آمده بودند. بارسلونا در هفته‌ هجدهم رقابت‌های لیگا یکشنبه در نوکمپ از الچه پذیرایی می‌کند. قرار است مسی در این دیدار برای دقایقی در ترکیب تیمش قرار گیرد.

مسی ۲۶ ساله در دهم نوامبر سال گذشته در دیدار برابر رئال بتیس آسیب دید و تا الان نتوانسته است که در ترکیب آبی اناری‌ها به میدان برود. او به همراه فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو سه نامزد نهایی کسب " توپ طلا " در سال ۲۰۱۳ هستند.

سال ۲۰۱۳ برای مسی خوش یمن نبود. او در ماه‌های اخیر این سال سه بار مصدوم شد و این مساله باعثشده است تا شانس او برای کسب " توپ طلا " کاهش یابد.

بارسلونا در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگا با ۴۶ امتیاز صدرنشین است. آتلتیکو مادرید با همین تعداد امتیاز در جایگاه دوم است. رئال مادرید هم با ۴۱ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

ارسال نظر